کالاهای هدیه دار
برترین مدل های صندلی میز تحریر تا 6% ارزان تر

میز تحریر فلزی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز تحریر فلزی

در خاطرات کودکی بسیاری از افراد، حداقل یک نمونه از میزهای فلزی با همان ظاهر همیشگی و تکراری وجود دارد. این میزهای سرد و بی روح، امروزه جای خود را به میز تحریر های فلزی با ظاهری بسیار متفاوت و البته جذاب داده اند تا علاوه بر استحکام بالا، بتوانند انگیزه‌ی کافی برای انجام فعالیت های روزمره را در کاربران به وجود آورند. عمده ترین مصرف کنندگان میز تحریر فلزی را دانش آموزان، دانشجویان، کارآموزان آموزشگاه ها و شاغلان بخش های خصوصی و دولتی تشکیل می دهند. 

میز اداری فلزی

با توجه به حجم بالای مراجعه به ادارات، میز و دیگر لوازم اداری باید از کیفیت، دوام و طول عمر بالایی برخوردار باشند تا علاوه بر زیبایی و ایجاد نظم، بتوانند تمامی انتظارات را برآورده کنند. البته طرح های فعلی میز اداری فلزی، دارای ظاهری شیک بوده و عموما از انحناهای روح نوازی در بخش های مختلف استفاده شده است.

میز تحریر استاندار

علاوه بر موارد قبلی، باید در هنگام خرید میز تحریر، به استاندارد بودن آن نیز توجه کرد. در غیر اینصورت فرد دچار خستگی زودرس و درد شده و به مرور زمان بر سلامتی وی تأثیر خواهد داشت. ارتفاع مناسب، ابعاد مناسب و نداشتن پلیسه یا دیگر بخش های آسیب زننده را می توان از مهم ترین ویژگی های یک میز تحریر استاندارد دانست که خوشبختانه در فروشگاه بلج شاهد نمونه های مختلفی از میز تحریر فلزی استاندارد هستیم.

میز فلزی مدرن

سبک طراحی مدرن در ساخت میز تحریر، در چند سال اخیر تحولی چشمگیر داشته و آن ها را برای حضور در آپارتمان های نقلی و دیزاین جدید در منازل، هماهنگ کرده است. میز فلزی تاشو، نمونه ای موفق از همین سری بوده و با ساختاری ساده و دلنشین، کمترین فضا را به خود اختصاص می دهد. ازاین جهت برای اتاق خواب فرزند پرجنب و جوش شما، می تواند یک انتخاب ایده آل و دور اندیشانه به حساب آید.

قیمت میز فلزی

قیمت میز تحریر فلزی تا حد زیادی به سبک طراحی، نوع آلیاژ به کاررفته و جنس روکش بستگی دارد. به این ترتیب قیمت یک میز فلزی ساده اغلب کمتر از قیمت میز فلزی تاشو بوده و طراحی های اضافی در قسمت پایه ها می تواند قیمت تمام شده‌ی محصول را افزایش دهد. بنابراین قبل از مقایسه قیمت ها، بهتر است ابعاد و خصوصیات میز تحریر فلزی را دقیقا بررسی نموده و سپس دست به انتخاب محصولی مطابق با نیاز خود بزنید.

خرید میز تحریر فلزی ارزان و شیک

در حال حاضر مراکز متعددی در سطح کشور اقدام به فروش میز تحریر فلزی می کنند و در این میان علاوه بر تولیدی های میز تحریر در تهران، می توان به مرکز فروش میز تحریر در شیراز  یا بازار میز تحریر در مشهد اشاره کرد. به هر صورت صورت خرید از فروشگاه های بزرگ و معتبر، پیشنهادی کاربردی برای خرید یک میز تحریر شیک و باکیفیت به شمار می رود.

خرید اینترنتی میز تحریر از بلج

مجموعه بلج نیز با سابقه‌ی چند دهه فعالیت موفق تولیدی، اقدام به عرضه‌ی مستقیم میز فلزی با همان کیفیت و تنوع همیشگی نموده است تا خریداران علاوه بر پرداخت هزینه ای کمتر، بتوانند از وجود محصولاتی خاص و ممتاز در محل زندگی یا کار خود لذت ببرند.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر