کالاهای هدیه دار
خرید انواع پاف و نشیمن میز آرایش تا 10% تخفیف

میز آرایش چوبی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

میز آرایش چوبی

میز آرایش چوبی میتواند یکی از خاص ترین آیتم های مبلمان هر اتاق خوابی باشد. استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی همیشه مفاهیمی مثل هنر و قیمتی بودن را همراه خود داشته و میز آرایش چوبی هم از این قاعده مستثنی نیست. اما پیش از خرید میز آرایش چوبی لازم است تا نکاتی را در خصوص آنها بدانید.

میز آرایش چوب طبیعی

اگر به سراغ میز آرایشهای ساخته شده از چوب طبیعی میروید حتماً به یاد داشته باشید که هر چوب ظاهر و خصوصیات مربوط به خود را دارد. بنابراین پیش از خرید از بابت نوع چوب مصرف شده در میز آرایش مطمئن شوید و از خصوصیات آن آگاه شوید. نکته بعدی نگهداری از انوع میز آرایش چوبی است. باید بدانید که چوب طبیعی برای سالم ماندن احتیاج به رسیدگی و مراقبت دارد در غیر اینصورت ظاهر و کارایی خود را از دست خواهد داد.

قیمت میز توالت mdf

نوع دیگری از میزهای آرایش چوبی نیز هستند که از مصنوعات چوبی استفاده میکنند که محبوب ترین آنها میز آرایش یا میز توالت mdf  است. میز توالت mdf  به واسطه داشتن قیمتی بسیار پایین تر از چوب طبیعی و همچنین عدم نیاز به مراقبتهای لازم در مورد چوب به یکه تاز میدان این محصولات تبدیل شده. 

خرید میز آرایش ارزان

درست است که میزهای توالت mdf به نسبت میز آرایش چوب طبیعی قیمت کمتری دارند ولی نباید آنها را نه از حیث قیمت و نه کارایی با محصولاتی مثل میزهای آرایش ساخته شده از نئوپان مواد بی کیفیت که بعضا تحت عنوان میز آرایش ملامینه به فروش میرسند مقایسه نمود. خرید این میز آرایش های بی کیفیت میتواند به زودی خرجهای بیشتری روی دست شما بگذارد و همچنین تبدیل به یک چالش روزمره برای شما شود.

خرید اینترنتی میز توالت 

شرکت تولیدی بلج که از قدیم به عنوان تولیدی تخصص مبلمان اتاق خواب شناخته میشود در فروشگاه اینترنتی خود سعی نموده تا میز آرایش را نیز با حذف واسطه ها، تولید انبوه و خطوط صنعتی خود با قیمتی بسیار منطقی و به نسبت کالاهای مشابه ارزان به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. تا هر کس با هر بودجه ای در هر کجای ایران بتواند از داشتن میز آرایش با کیفیت از یک برند معتبر و پاسخگو بهره مند شود.

نکات خرید میز توالت 

برای خرید میز آرایش چه میز آرایش عروس باشد و چه میز آرایش دخترانه باید به نکاتی دقت نمود. از جمله ابعاد میز توالت باید به گونه ای باشد تا در جای مناسبی از اتاق بتواند مستقر شده و کارایی لازم را داشته باشد. هیچکس دوست ندارد در اتاقی شلوغ که صندلی میز آرایش مزاحم رفت و آمد میشود جلوی آینه میز توالت بنشیند. نکته دیگر رنگ میز آرایش است که باید با رنگبندی فضایی که در آن استفاده میکنید و همینطور سلیقه شما سازگار باشد. در غیر اینصورت چیزی طول نمیکشد که احساس رضایت خود از خرید میز آرایش جدیدتان را از دست خواهید داد.

میز توالت کمجا

با کوچکتر شدن فضاهای آپارتمانی انواعی از میز آرایش پا به بازار گذاشتند که با نام میز توالت کم جا شناخته میشوند. در بسیاری از این محصولات طرح های خلاقانه ای برای کم شدن فضای اشغال شده توسط میز توالت کم جا به کار رفته که بسیار کارآمد است. در بخش میزهای آرایش کم جا فروشگاه اینترنتی بلج نیز میتوانید با نمونه ها میز توالت کمجا بیشتر آشنا شوید.

خرید اینترنتی میز توالت کمجا

با بزرگ شدن شهرها و اهمیت پیدا کردن زمان و پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از ما ترجیح میدهیم مایحتاج خود را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنیم. فروشگاه اینترنتی بلج افتخار دارد با ارایه یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور و تمرکز تخصصی روی مبلمان اتاق خواب این فرایند را برای هموطنان عزیز آسانتر نماید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر