حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

کمد لباس ام دی اف

نویسنده کارشناسان فروش 2017/02/12 0 نظر مطالب مرتبط با کمد لباس,

 

کمد لباس ام دی اف

 

فروشگاه اینترنتی بلج به عنوان یک فروشگاه تولید کننده و عرضه کننده کمد لباس ام دی اف، توانسته است در سالیان گذشته با در نظر داشتن رضایت مشتری و به کارگیری طراحی مفید و کارآمد در کنار کیفیت بسیار مطلوب، در بازار فروش کمد لباس ام دی اف جایگاه خود را روز افزون ارتقا بخشد و همواره استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین طراحی مدرن و در عین حال ایجاد فضای مفید برای خریداران را، در دستور کار قرار داده است. در همین راستا فروشگاه بلج لازم دانسته است اقدام به یک معرفی کامل و تخصصی در رابطه با کمد لباس ام دی اف که توسط فروشگاه بلج تولید و عرضه می شود را جمع آوری کند و به صورت شفاف در اختیار خریداران فروشگاه بلج قرار دهد. 

 

کمد لباس، از جنس ام دی اف با فشردگی بالا تولید و عرضه می شود 

 

بی شک کیفیت مواد اولیه استفاده شده، مهم ترین ویژگی یک محصول می باشد و قطعا رابطه مستقیمی با عمر محصول دارد. لذا به دلیل اهمیت بالای کیفیت مواد اولیه، فروشگاه بلج توجه زیادی به این موضوع دارد  و در همین راستا یکی از بزرگ ترین ویژگی های خرید کمد لباس ام دی اف  از فروشگاه بلج را می توان استفاده از ام دی اف با فشردگی بالا در ساخت کمد لباس بیان کرد. که این موضوع باعث شده تا در قدم اول خریداران کمد لباس از فروشگاه بلج ، با آرامش خاطر بیشتری اقدام به خرید کنند. 

نکته قابل توجه این است که در ساخت کمد لباس از مواد اولیه ای با نام ملامینه (نئوپان) نیز می تواند استفاده شود و به دلیل شباهت ظاهری بسیار نزدیک با ام دی اف، باعث عدم تشخیص می شود. و متاسفانه به طور نادرست در بعضی مواقع به خریداران پیشنهاد می شود. در واقع "ملامینه" همان نئوپان می باشد که روکش ام دی اف بر روی آن قرار گرفته شده است(به تصویر پایین دقت کنید). ملامینه از کیفیت پایین تری و همچنین از قیمت تمام شده کمتری برخوردار است و خرید آن پیشنهاد نمی شود. البته این تضمین وجود دارد که تمامی کمد لباس هایی که در فروشگاه اینترنتی بلج عرضه می شوند از جنس ام دی اف با فشردگی بالا می باشند و به هیچ عنوان از ملامینه (نئوپان ) در ساخت کمد لباس در کارخانه تولیدی فروشگاه بلج استفاده نمی شود. 

 

 

 استفاده از ریل ضخیم و غلطک 80 کیلویی به عنوان یک نگهدارنده تمام عیار درکمد لباس ام دی اف درب ریلی 

 

ساختار حرکت یک درب به صورت ریلی به گونه ای است که  4 عدد غلطک روان در قسمت پایین و بالایی درب و از هر طرف 2 عدد قرار می گیرد و بنابر این 4 عدد غلطک به نرمی بر روی ریل حرکت می کنند. در ظاهر ممکن است ساده به نظر برسد اما از ظرافت و اهمیت بالایی برخوردار است. در کمد لباس درب ریلی ممکن است به دلیل ضعف در کیفیت ریل و غلطک مشکلاتی همچون :  شکستگی ریل - خارج شدن مداوم و همیشگی غلطک از ریل - کندی حرکت درب ریلی - ایجاد سرو صدای آزار دهنده  و ... شود. که باعث می شود در مدت زمان کوتاهی خریداران کمد لباس درب ریلی را از خرید پشیمان کند. در نتیجه کیفیت ریل و غلطک دارای اهمیت قابل توجهی می باشد و به همین دلیل شرکت تولیدی بلج در ساخت کمد لباس ام دی اف درب ریلی تمام تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت ریل و غلطک دریغ نکرده است و تضمین فروشگاه بلج در ضمینه کیفیت بالای ریل و غلطک وجود دارد لذا با استفاده از ریل با ضخامت 2.5 برابر حد معمول و غلطک با توان تحمل وزن 80 کیلوگرم ( غلطک 80 کیلویی به این معنی است که غلطک توان تحمل تا وزن 80 کیلو گرم را دارد، یعنی تحمل وزن دو برابر یک درب ریلی )، باعث شده است تا کیفیت کمد لباس های ریلی در فروشگاه بلج تا چند برابر افزایش دهد و از خرابی های احتمالی تا حد امکان جلوگیری کند. البته ناگفته نماند برای حرکت نرم و روان درب ها در کمد لباس درب ریلی در کنار کیفیت ریل و غلطک، لازم است به نحوه مونتاژ و برش دقیق اجزای تشکیل دهنده توجه داشت و این موضوع همواره در دستور کار شرکت تولیدی بلج می باشد. 

 

                                                                                                                            

 

 

استفاده از لولای با کیفیت به عنوان یک نگهدارنده تمام عیار در کمد لباس ام دی اف درب لولایی 

 

ساختار حرکت یک درب به صورت لولایی به گونه ای است که 2 الی 3 عدد لولا ( تعداد لولا بستگی به ابعاد درب ها دارد)  با فاصله های مساوی در قسمت پشت درب ها قرار می گیرند. که مسئولیت نگهداری و باز و بسته شدن آسان درب ها را در کمد لباس درب لولایی بر عهده دارند. و لذا در صورتی که از کیفیت و ساختار مناسبی بهره نبرند باعث دلسردی خریداران کمد لباس ام دی اف می شود. لذا به دلیل اهمیت بالای کیفیت لولاهای استفاده شده در کمد لباس ام دی اف، گروه تولیدی بلج از لولاهای آرام بند که دارای تحمل وزن بالا می باشند و همچنین دارای ضمانت نامه هستند، بهره گرفته است. و در این خصوص خدماتی همچون: تنظیم و رفع اشکال لولاها و تعویض لولا بعد از خرابی قطعه را در دستور کار خود برای خدمات پس از فروش قرار داده است که باعث دلگرمی خریداران کمد لباس ام دی اف از فروشگاه بلج می باشد. 

                                                                                                                  کمد لباس-کمد لباس ام دی اف-کمد لباس درب لولایی

 

 

 

 چند نکته اصولی که همواره در دستور کار فروشگاه بلج، برای تولید کمد لباس ام دی اف  می باشد عبارت اند از: 

 

 

- استفاده از نوار پی وی سی با انعطاف بالا و دارای ظرافت و استحکام مناسب 

- استفاده از ریل ساچمه ای فلزی 3 تیکه، برای بالا رفتن کیفیت و نرمی در حرکت کشو ها 

- استفاده از میله رگال با ضخامت مناسب و تحمل وزن بالا در کمد لباس ام دی اف  

- استفاده از پیچ فیکس در اتصالات اصلی کمد لباس ام دی اف 

- استفاده از ام دی اف با ضخامت 3.2 در قسمت کف و سقف کمد لباس درب لولایی 

- استفاده از طبقات متحرک در کمد لباس ام دی اف 

- به کارگیری روش های طراحی مدرن و مطابق با قوانین دکوراسیون اتاق خواب 

- ایجاد تقسیم بندی و پارتیشن بندی های مفید برای استفاده مناسب و کاربردی در کمد لباس ام دی اف 

- استفاده از دستگیره های کروم برای جلو گیری از رنگ پریدگی با گذشت زمان 

- استفاده از دستگیره های قدی با جنس آلومینیوم برای سهولت در حرکت درب ها، در کمد لباس های درب ریلی به درخواست خریداران  

- استفاده از دستگاه های پیشرفته در صنعت چوب برای بالا رفتن دقت برش ، نصب و مونتاژ قطعات کمد لباس ام دی اف 

 

ویژگی اول: بدون واسطه بخرید 

 

کمد لباس ام دی اف،  توسط شرکت تولیدی بلج تولید می شود و مستقیم و بدون واسطه توسط فروشگاه بلج به فروش می رسد. این موضوع باعث شده تا مهم ترین گزینه انتخاب که قیمت تمام شده کمد لباس  می باشد به حداقل برسد و همواره با بهترین قیمت در مقایسه با کیفیت قابل قبول عرضه شود. 

 

 

ویژگی دوم: می توانید کمد لباس دلخواه خود را تغییر دهید

 

در بعضی از مواقع به دلیل کمبود فضا و یا نوع استفاده، خریداران نیاز به یک ابعاد و ساختار مخصوص به خود را دارند. درهمین خصوص خریداران کمد لباس از فروشگاه بلج می توانند به راحتی فضای داخلی و یا ابعاد کمد را تغییر دهند. لذا این تغییرات می تواند به 3 روش انجام شود که عبارت اند از: 

روش اول: استفاده از بخش "گزینه های در دسترس " که در سمت چپ تصویر هر کمد لباس قرار گرفته است و می توان رنگ بندی و در بیشتر موارد ابعاد کمد لباس ام دی اف را تغییر داد. 

روش دوم: بعد از ثبت سفارش به صورت آنلاین، در اسرع وقت کارشناسان فروش کمد لباس با شخص خرید کننده تماس حاصل می کنند و تغییرات را با توجه به نظر مشتری اعمال می کنند. 

روش سوم: بازدید حضوری و مشاوره با کارشناسان فروش 

 

 

ویژگی سوم: می توانید قبل از خرید، کمد لباس را حضوری ببینید

 

فروشگاه اینترنتی بلج دارای دفتر فروش برای نمایش بخشی از محصولات می باشد. بنابراین قبل از خرید، کمد لباس مشابه و یا همان کمد لباس مورد نظر قابل بازدید می باشد. البته در دفاتر فروش، کارشناسان فروش کمد لباس حضور دارند و بهترین پیشنهادات و مشاوره را در اختیار خریداران قرار می دهند. لازم به ذکر است در خرید آنلاین مراحل سفارش و تحویل با سرعت و دقت بیشتری انجام می شود.  

 

 

ویژگی چهارم: تضمین بلج برای خرید کمد لباس 

 

بلج همواره تمام موارد مندرج در هر محصول و همچنین عدم تطابق تصویر با کمد لباس عرضه شده و نیز کیفیت نهایی کمد لباس را تضمین می کند و نیز تضمین قطعی در رابطه با استفاده از ام دی اف با فشردگی بالا در تمامی مدل های کمد لباس ام دی اف را دارد و همواره با داشتن نمادهای معتبر همچون :  نماد اعتماد الکترونیکی ، ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ، عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و متعهد به منشور مبلمان و دکوراسیون،  توانسته است اطمینان و آرامش خیال خریداران را ایجاد کند و این تضمین را در دستور کار خود قرار دهد. 

 

                                                                                                                                 

 

 

کلام آخر 

 

حال پس از معرفی و برسی کامل مشخصات کمد لباس ام دی اف که توسط فروشگاه بلج تولید و عرضه می شود، می توان راحت تر در خصوص خرید کمد لباس ام دی اف از فروشگاه بلج اقدام کرد. لذا اگر در فکر خرید یک کمد لباس با کیفیت مطلوب و در عین حال یک کمد لباس زیبا و کارآمد هستید یقینا فروشگاه بلج در رتبه ی فروشگاه های برتر قرار دارد و با در نظر داشتن این موضوع مهم که تمامی مدل های کمد لباس ام دی اف توسط گروه تولیدی بلج تولید می شود می توان با آرامش خاطر بیشتری به خریداران، خدمات ویژه ای را عرضه کرد. و همواره فروشگاه بلج می کوشد تا بهترین مطالب را بی طرفانه برای خرید محصولات از فروشگاه بیان کند و با ارائه راهنمای خرید کمد لباس ام دی اف بتواند در خرید کمد لباس به خریداران کمک کند. 

 

 

نظر خود را بیان کنید