کالاهای هدیه دار

لوازم دکوری

لوازم دکوری یا همان اکسسوری منزل مکمل دکوراسیون داخلی هستند. لوازمی‌دکوری و چشمگیر و اغلب کوچک و سبک که هم به راحتی جا به جا می‌شوند و هم قیمت کمتری به نسبت اجزا اصلی دارند. به همین دلیل شما با هر بودجه‌ای می‌توانید برای منزلتان لوازم دکوری تهیه کنید تا هم فضاهای خالی را پر کند و هم محیط زیباتر به چشم بیاید. لوازم دکوری هر خانه معرف سلیقه و علایق صاحب‌خانه هستند. برای ایجاد تنوع هم می‌توان هر از چندگاه یا حتی با تغییر فصل لوازم دکوری و اکسسوری خانه را تغییر داد تا حال و هوایی تازه به فضای محل زندگی وارد شود.
انواع اکسسوری خانه
تنوعی که در لوازم دکوری خانه وجود دارد آنقدر بالا است که قابل شمارش نباشد. از آباژور و گلدان تا کلکسیون ها و حتی وسایل آنتیک می‌توانند با کمی‌سلیقه و جای‌گیری در محل مناسب تبدیل به دکور خانه شوند.
لوازم دکوری شیک و ارزان
اگر هر زمان که به تنوع احتیاج داشتید اکسسوری خانه را تغییر می‌دهید، بایستی به فکر لوازم دکوری شیک و ارزان باشید. به این ترتیب هم تحول مورد نظر را اعمال کرده اید، هم جیب خود را خالی نخواهید کرد!
با تغییر حس و حال‌تان، تغییر فصل، تغییر دکور منزل بعد از خرید مبل جدید، تغییر رنگ اتاق و یا رفتن به یک خانه جدید، به نوع لوازم دکوری منزل و محل قرارگیری آنها دقت داشته باشید. پس خرید اکسسوری و دکوری منزل با قیمت منطقی و منصفانه را در دستور کار قرار دهید.
خرید لوازم لوکس دکوری
وقتی دکور منزلتان مدرن است خرید دکوری کلاسیک چندان جالب نخواهد بود. باید خرید لوازم دکوری را با تناسب دکور و فضای کلی خانه انتخاب کنید. در خرید لوازم لوکس دکوری نیز باید تناسب رنگ و نوع اکسسوری با اجزا دیگر خانه مدنظر قرار داد.
خرید اینترنتی دکوری
بلج برای سهولت دسترسی مشتریانش در سایت فروشگاهی بلج در کنار لوازم اصلی دکوراسیون منزل و اتاق خواب، اقدام به فروش لوازم دکوری هم نموده است.
به این ترتیب در خانه و حین انتخاب سرویس خواب، آباژورتان را انتخاب خواهید کرد و همزمان با خرید میز آینه کنسول، یک ست طاقچه مجازی برای قرار دادن در جنب آن را هم به سبد خریدتان اضافه می‌کنید. 
بدون آنکه نیازی به رفت و آمد و سردرگم شدن در فروشگاه‌های مختلف داشته باشید. با تکیه بر ضمانت و اعتبار بلج با خیال آسوده خریدتان را کامل کنید.
لوازم دکوری بلج
بلج در حال حاضر برای دکور منزلتان چهار نوع اکسسوری را پیشنهاد می‌نماید:
آباژور یک عنصر همیشگی و عالی دکوراسیون که به سادگی با کلیت دکور ست می‌شود
طاقچه مجازی برای افزودن حس نوستالژیک بدون تخریب دیوارها
استیکر دیواری در طرح‌های مختلف جهت تزیین سهلتر دیوارها
پنجره مجازی جایگزین پنجره حقیقی در عوض نورگیرهای بدون منظره و گاه مشرف آپارتمان‌های امروزی

لوازم دکوری

مقایسه ( 1کالا )
کالا

مشاوره تخصصی

بیش از 50 کارشناس فروش متخصص و آموزش دیده منتظر شنیدن صدای شما هستند

تولید کننده ملی

بیش از 90 درصد از محصولات موجود در سایت و فروشگاه های فیزیکی، در کارخانجات بلج تولید خواهند شد

پنج سال خدمات

بیش از 100 نیروی متخصص حمل ، نصب و تعمیر محصولات تولید و عرضه شده در فروشگاه بلج

ارسال به سراسر کشور

ارسال تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه به سراسر کشور با بهترین بسته بندی و روش های حمل متفاوت
خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر