سرویس خواب مینیاتور

تعداد بازدید: 27973 مدل محصول: تخت خواب مینیاتور ابعاد 200*160
زمان تحویل: در صورت موجود نبودن محصول در انبار شرکت تولیدی بلج زمان تحویل 10 روز کاری می باشد
1,560,000 تومان قیمت بدون هزینه حمل: 1,560,000 تومان

گزینه های در دسترس


تـغیـیـر در مـتعـلـقـات:
تـغیـیـر ابـعـاد تـخـت:

امـکانات اسـتفـاده از فـضـای زیـر تـخت :


تعداد: افزودن به سبد خرید

معرفی اجمالی محصول


پس از طرح موفق سرویس خواب جزیره، ایده ی طراحی سرویس خواب مینیاتور توسط یکی از طراحان فروشگاه بلج، مطرح شد. و پس از استقبال و تایید تیم طراحی ، اقدامات کامل و برسی های کلی و همچنین ایده پردازی ها تکمیل شد. لذا اولین نسخه ی آن تولید و به مرور زمان به خط تولید اصلی کارخانه راه پیدا کرد. و همچون پیش بینی طراحان، مورد تایید خریداران قرار گرفت و در مدت زمان خیلی کوتاه، یک سرویس خواب منتخب و پرفروش مطرح شد، که دلیل موفقیت چشم گیر این سرویس خواب را می توان در احترام به نیاز ها ، طراحی مدرن و همچنین به کارگیری از ایده های منحصر به فرد و کیفیت بسیار مطلوب سرویس خواب مینیاتور دانست. که در کنار نام آشنای فروشگاه بلج، یک محصول منتخب با اصول طراحی و تولید یک سرویس خواب پرکاربرد با در نظر گرفتن زیبایی و ظرافت بالا، بیان می شود. تا با افتخار به عنوان یک کالای تولید ایرانی، در سراسر کشور تولید و عرضه شود. 


معرفی تخت:
 • سرویس خواب مینیاتور، در یک سمت تخت خود از 4 عدد کشو و یک جاکفشی که درب آن به صورت عمودی باز می شود، بهره می برد. و در سمت دیگر آن یک جاچمدانی ریلی در عرض 120 و عمق 140 طراحی شده است که در کنار جاچمدانی، 2 عدد کشو نیز جای گرفته است و تمامی باکس ها و کشو ها توسط اتصالات پیچ فیکس به هم متصل شده اند.

معرفی دراور: 
 • دراور سرویس خواب مینیاتور دارای کشو و درب های مختلفی است که به شما این  امکان را می دهد تا از یک فضای منظم بهره مند شوید که از طراحی 2 عدد کشو بزرگ، و 2عدد کشو کوچک تر که در قسمت پایین دراور قرار دارد تولید شده است و یک درب که به صورت درب آرام بند می باشد، در قسمت کناری دراور جای گرفته است.  در قسمت بالایی کشو های دراور سرویس خواب مینیاتور، یک کشو با پارتیشن های مجزا قرار گرفته است که یکی از ویژگی های قابل توجه در طراحی دراور سرویس خواب مینیاتور، استفاده از آینه ی ریلی می باشد تا  قابلیت استفاده از فضای پشت آینه را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.
 

سرویس خواب مینیاتور شامل:

 

1. تخت در ابعاد، طول 215 و عرض 166 با طراحی 6 عدد کشو و یک جاچمدانی با عرض 140 و همچنین یک عدد جاکفشی دارای 3 عدد طبقه برای دمپایی های منزل و یا کفش های مجلسی 

 

 

 


 

2. دراور با ابعاد عرض 120 و آینه ریلی با طراحی 5 عدد کشو با ابعاد مختلف برای انواع لوازم، و یک درب که یک طبقه در خود جای می دهد. و همچنین دارای یک عدد صندلی با طراحی مناسب برای استفاده از فضای داخل آن می باشد. 

 

 

 


 

4. کفی تخت با جنس فلز، به عنوان یک نگهدارنده بسیار مقاوم در برابر وزن تشک و وزن انسان 

 

مشخصات جنس سرویس خواب مینیاتور:

 

فروشگاه بلج، بزرگ ترین ویژگی محصولات خود را در کیفیت آن می داند و همواره بر این باور است که صرفا یک طرح و ایده ی خوب برای دکوراسیون اتاق خواب، نمی تواند به تنهایی منجر به یک محصول ایده آل شود و در کنار خود به کیفیت قابل قبولی نیاز دارد. که در این راستا سرویس خواب مینیاتور را با هدف کیفیت بالا، در کنار طراحی و زیبایی منحصر به فرد، روانه بازار کرده است. که در ادامه با ارائه ی توضیحات جامعی در رابطه با جنس سرویس خواب مینیاتور، روبرو هستیم. پس با ما همراه باشید.

 

 

سرویس خواب مینیاتور را از ام دی اف با روکش براق ساخته ایم .

این باور اشتباه را فراموش کنید که نئوپان های روکش شده با چوب و یا روکش های ملامینه، می توانند ساختار محکم تری نسبت به ام دی اف داشته باشند و همواره توجه داشته باشید که ام دی اف، دارای درجه بندی کیفیت مختلفی است و در صورتی که از ام دی اف با فشردگی بالا و روکش های مقاوم با ضخامت بیشتر استفاده شود، همواره می تواند کیفیت و استحکام بالایی را برای خریداران فراهم کند. که در این راستا در تولید سرویس خواب مینیاتور از ام دی اف با فشردگی بالا بهره گرفته شده است و از ویژگی خوبی همچون روکش براق بهره می برد، که در کنار استحکام و دوام، بتواند زیبایی قابل قبولی را ارائه کند.

 

 

از نگهدارنده های فلزی برای تحمل کردن وزن تشک و وزن انسان، استفاده کرده ایم. 

می توان استفاده از نگهدارنده های نامرغوب، که بر روی آن تشک قرار می گیرد را یکی از بزرگ ترین مشکلات امروزی سرویس خواب های نامرغوب دانست.در واقع استفاده از نگهدارنده های نامرغوب در گذر زمان باعث ایجاد صدا و حتی شکستگی در سرویس خواب می شود که موجب پرداخت هزینه ی دوباره ی خریداران برای خرید مجدد نگهدارنده ی تشک و یا همان"کف تخت"می شود. که در این راستا در سرویس خواب مینیاتور، از کف تخت های تمام فلزی استفاده شده که هیچ ارتباط و برخوردی با دیواره های سرویس خواب ندارد و به صورت منفصل و جدا، انجام وظیفه می کند.لازم به ذکر است که در سرویس خواب مینیاتور، بخشی از تشک بر روی باکس های اطراف و یا همان سقف کشو ها قرار می گیرد که به این منظور باکس ها تماما از بدنه ی نگهدارنده و تقویت شده بهره می برد.

 

                                                                   

 

 

تعداد کشو های زیاد بسیار مفید است؛ اما سوال اینجاست که این تعداد کشو بر کیفیت سرویس خواب تاثیر منفی دارد یا مثبت؟

یکی از تخصص های اصلی گروه طراحی فروشگاه بلج را می توان سرویس خواب های کشو دار، بیان کرد. زیرا با سابقه ای طولانی در این سبک از طراحی، برترین محصولات را به بازار عرضه کردیم، و توانسته ایم بر خلاف بیشتر تصورات منفی و مخالف در زمان خود، این محصولات را در بازار کشورمان مطرح کنیم. لذا فروشگاه بلج برای فراهم کردن استحکام بالا و دوام، اقدام به طراحی و تولید به شیوه ی ساخت بدنه های محکم و نگهدارنده های بسیار مقاوم کرده است و طبق تحقیقات مجله تخصصی دکوراسیون بلج، قابلیت تحمل وزن های بیشتر از مقدار استفاده ی معمول را دارد. که این اطمینان بلج باعث شده تا سرویس خواب مینیاتور را با ضمانت مکتوب، روانه بازار کند.

 

 

اتصالات سرویس خواب مینیاتور برایمان خیلی مهم است.

در کنار کیفیت قطعات، باید توجه زیادی به نحوه ی مونتاژ داشت. زیرا در کنار هم قرار دادن این تعداد کشو و تعداد زیادی از قطعات کوچک و بزرگی با جنس ام دی اف، نیاز به تخصص و دقت بالایی دارد که با کوچک ترین خطایی در نحوه ی مونتاژ، باعث صدماتی کوچک و یا بزرگ به کیفیت نهایی سرویس خواب مینیاتور می شود. که به دلیل اهمیت بالای کیفیت فنی سرویس خواب مینیاتور، زمان زیادی برای دقت در مونتاژ، اختصاص داده می شود. که در مرحله ی اول، که مرحله ی اصلی و مهم مونتاژ است. در کارخانه اصلی فروشگاه بلج، انجام می شود .که با دقت و استفاده از دستگاه های پیشرفته، در خط تولید با نیرو های انسانی انجام می شود. ودر مرحله ی دوم که در منزل خریداران می باشد و به دلیل اینکه بسیار مونتاژ ساده ای دارد، در بیشتر مواقع توسط خود خریداران انجام می شود. و صرفا به بستن چند پیچ ساده محدود می شود. که این قطعات شامل بستن تاج تخت با 8 عدد پیچ دوطرفه، به باکس و یا همان کشو های دور سرویس خواب می باشد و همچنین اتصال آینه به دراور که با 2 عدد پیچ دو طرفه ی محکم، انجام می شود. که به خوبی و بدون دخالت قطعه ای اضافی(اتصال مستقیم)، قطعات در کنار هم قرار می گیرند و مانع از ایجاد صدای آزار دهنده و شکستگی در گذر زمان، می شوند. 

 

 

 

به چند نکته ی پایانی توجه کنید: 

 

نکته اول: برای راحتی در حرکت کشو ها و همچنین تقویت استحکام کشو های سرویس خواب مینیاتور، از ریل سلاچمه ای فلزی استفاده شده است که دارای ابعاد و تحمل وزن متفاوتی هستند. 

 

نکته دوم: سرویس خواب مینیاتور با حباب دار های ضربه گیر و سلفون عرضه می شوند، تا صدمه های ناشی از جابه جایی در حمل و نقل، به حداقل برسد. 

 

نکته سوم: پیچ های فیکس به عنوان یک نگهدارنده ی تمام عیار در سرویس خواب مینیاتور، مطرح می شود.  

 

نکته چهارم: نوار های پی وی سی باروکش براق، تکمیل کننده ی زیبایی سرویس خواب مینیاتور هستند.

 

نکته پنج: دستگیره ها از جنس کروم بهره می برند تا در مقابل تغییر رنگ و سایش در گذر زمان، مقاومت بالاتری را داشته باشند. 

 

ویژگی های متمایز  سرویس خواب مینیاتور:

 

 

 

 • شرکت تولیدی بلج این محصول را به صورت انبوه تولید می کند و به همین دلیل قیمت تمام شده کاهش پیدا کرده است.

 •  دراور سرویس خواب  به صورتی طراحی شده است که تمام فضای دراور قابل استفاده است و دارای کشو با عمق بالا می باشد.

 • برای استفاده بهتر از فضای میز آرایشی، آینه به  صورت ریلی طراحی شده است تا از فضای پشت آن بتوان استفاده کرد.

 •  اساس طراحی سرویس خواب مینیاتور  توسط طراحان شرکت تولیدی بلج این بوده که برای تمامی فضا ها و تمامی ابعاد اتاق خواب ها قابل استفاده و مفید باشد.

 • این سرویس خواب ساختاری  خاص را  برای استفاده از زیر تخت برای شما به ارمغان می آورد.

 •  سرویس خواب مینیاتور باعث می شود تا شما از تمام فضای زیر تخت استفاده نمایید.

 •  ساختار محکم و با کیفیت بالا در کنار تعداد بالای کشو و امکانات با به کار گیری طراحی نوین دلیل تمایز سرویس خواب مینیاتور می باشد.

 • شرکت تولیدی بلج سرویس  خواب مینیاتور  را دارای ابعاد مختلف با توجه به نیاز شما تولید می کند.

 • استفاده شده از طراحی نوین و ایجاد هارمونی خاص با توجه به قوانین  دکوراسیون اتاق خواب باعث خلق یه محصول خوب شده است . و این موضوع باعث تمایز محصولات  شرکت تولیدی بلج می باشد.

 •  سرویس خواب مینیاتور قابلیت اضافه شدن جک بدون تغییر در ساختار کشو ها را دارد.(در صورت اضافه شدن جک، قیمت نهایی افزایش پیدا خواهد کرد)

 

پرسش خود را با ما درمیان بگذارید.

عنوان نظر


نام شما:
آدرس ایمیل:


پرسش شما:توجه: HTML ترجمه نمی شود!

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:نظرات درباره سرویس خواب مینیاتور
میانگین امتیازها: 45 نظر
کل نظرات: 45
نظر خود را در مورد این محصول بنویسید.
نظر خود را بنویسید
44 از 45 (98%) نظردهندگان
خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده‌اند.
 • امکانات و قابليت ها4
 • ارزش خرید به نسبت قیمت 4
 • طراحی و ظاهر4
 • کيفيت ساخت3
 • نوآوری4
4 ( 4 / 5 )
سلام ممنون از عکس های مختلف وزیباتون ببخشید میشه رنگ سفید مشکی سرویس خواب مینیاتور رو بزارید
4 ( 4 / 5 )
سلام ایا امکان اضافه کردن کشو به قسمت جلویی تخت سرویس مینیاتور هست یاخیر؟ممنون میسم زودتر پاسخ بدین.
3 ( 3 / 5 )
سلام.من مي خوام از اين فروشگاه خريد كنم .از سرويس خواب هاي اين فروشگاه هم خوشم اومده و هم قیمت خیلی مناسبی داره . ولي به خريد اينترنتي اعتماد ندارم .چه جوري مي تونم مطمعن بشم ؟
3 ( 3 / 5 )
خرید حضوری یکی از ویژگی های خوب فروشگاه شماست. و مدل های شما ظاهر زیبایی داره
4 ( 4 / 5 )
سلام لطفا بفرمایید تحویل سفارش شامل حمل طبقات و نصب هم میشه یا خیر ممنون

نوشتن نظر

عنوان نظر


نام شما:


نظر شما:توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه:
امکانات و قابليت ها
ارزش خرید به نسبت قیمت
طراحی و ظاهر
کيفيت ساخت
نوآوری
افزودن نقطه قوتافزودن نقطه ضعف
آیا خرید این محصول را پیشنهاد می‌کنید؟


کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:توضیحات (در زیر بنویسید)
Web Statistics