کالاهای هدیه دار

صندلی راک

مقایسه ( 1کالا )
کالا

صندلی راک

حضور صندلی های گهواره ای در خاطرات دور و نزدیک افراد، حسی شیرین را در ذهن تداعی می کند و محبوبیت این صندلی ها نیز یکی از مسائل غیر قابل انکار می باشد. این محصولات که امروزه با نام صندلی راک شناخته می شوند، یکی از کالاهای مورد علاقه برای همه افراد، با هر سن و وضعیت سلامتی می باشند. حرکت منظم و نرم صندلی راک به سمت جلو وعقب، باعث تخلیه هرچه بهتر استرس های روانی و عضلانی شده و خستگی ناشی از فعالیت های طاقت فرسای روزانه را کاملا برطرف می نماید.

انواع صندلی راک

به طور کلی اصول طراحی و ساخت صندلی های راک، دارای شباهت های زیادی به یکدیگر هستند. اما برای سهولت در شناسایی، می توان این محصولات را براساس کاربرد و نوع مواد اولیه به کار رفته به چند دسته اصلی شامل صندلی راک چوبی، صندلی راک لهستانی، صندلی راک راحتی با فوم و پارچه، صندلی راک مدرن، صندلی راک باغی و صندلی راک کودک طبقه بندی نمود.

صندلی راک ارزان

معمولا صندلی راک نسبت به صندلی های خشک و سرد، قیمت به نسبت بالاتری داشته و با توجه به کیفیت تولید و مرغوبیت مواد سازنده، می تواند با اختلافاتی همراه باشد. گفتنی است سفارش تکی این محصول در کارگاه های کوچک، بسیار مشکل و حتی در مواردی غیر اقتصادی می باشد. از این رو کارشناسان بلج همواره توصیه می کنند برای خرید ارزان صندلی راک، آن را از فروشگاه های معتبری که قادر به تولید انبوه در کارخانجات خود هستند خریداری نمایید.

صندلی راک مدرن

با توجه به اصول نسبتا ثابت در طراحی صندلی راک، عمده تغییرات بعدی در این محصول به طور عمده به تزئینات و نوع مواد تشکیل دهنده در آن باز می گردد. برای مثال با جایگزینی پایه های فلزی، استفاده از بست های مناسب اهمیت بیشتری یافت و کم کم نشیمنگاه های چوبی نیز جای خود را به پلاستیک و تشک های پارچه ای داده اند. اما صرفنظر از این تقسیم بندی صندلی راک با همان کارایی سابق، همچنان می تواند خاطره انگیزترین لحظات را برای افراد رقم بزند. 

صندلی راک از کجا بخرم؟

صندلی راک همانند بسیاری دیگر از لوازم خانگی، در فروشگاه های عرضه‌ی محصولات خانگی و چوبی موجود می باشد. اما اگر شما نیز به داشتن این صندلی راحت و دلچسب علاقمند شده اید، راه های کوتاه تری را نیز می توانید امتحان کنید. برای مثال فروشگاه بلج با چندین دهه فعالیت تولیدی علاوه بر فروش حضوری در محل فروشگاه، امکان خرید این محصول را به صورت تکی یا به همراه دیگر محصولات به صورت یکجا فراهم نموده است.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر