کالاهای هدیه دار
نو اومده به بازار؛ طرح تعویض محصولات کهنه با نو

جاکفشی فلزی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​جاکفشی فلزی، انتخابی زیبا برای خاص پسندها

جاکفشی به عنوان اولین عنصر دکوراسیون در ورود به خانه نشانگر سبک طراحی داخلی خواهد بود. برای سبک‌های مدرن یا روستیک با تلفیق چوب و فلز یا ام‌دی‌اف و فلز می‌توان جاکفشی‌هایی مناسب داشت.

جاکفشی فلزی جدید

هر چند ممکن است در ابتدا با شنیدن نام جاکفشی فلزی به یاد جاکفشی فلزی برای حیاط که کیفیت بسیار کمی دارند و یا جاکفشی‌های فلزی درب دار سالن‌های ورزشی و استخرها بافتید ولی امروزه با تلفیق چوب و فلز ایده‌های ناب و مدرنی برای جاکفشی داده می‌شود که در نهایت کالایی مدرن و شیک خواهد بود. بسته به نوع طراحی جاکفشی چوب و فلز تلفیق شده، بازه وسیعی از سبک‌های مدرن، مینیمال، پست مدرن، صنعتی، روستیک و غیره را شامل می‌شود.

خرید جاکفشی ارزان 

قیمت جاکفشی فلزی معمولی درخور توجه نیست ولی جاکفشی چوب و فلز که از هنر تلفیق و استحکام بیشتر برخوردار است به قطع از قیمت فروش جاکفشی فلزی ساده بسیار بالاتر خواهد بود. این هزینه مازاد صرف متریال مرغوب، تولید با کیفیت و طراحی ویژه خواهد شد.

خرید جاکفشی فلزی از بلج

سایت بلج برای تامین سلیقه‌ی تمامی‌ مشتریان می‌کوشد و لذا مدل‌های جاکفشی فلزی چندی در مجموعه جاکفشی‌های تولیدی گنجانده است که با ترکیب فلز و چوب یا فلز و ام دی اف طرح چوب بتواند مدل‌های روز جاکفشی را پوشش دهد.

تصاویر جاکفشی فلزی بلج را در سایت فروشگاهی و صفحه مربوطه می‌توانید مشاهده کنید و با مطالعه ویژگی‌ها و نقد و بررسی محصول دست به انتخابی آگاهانه بزنید. انتخابی از یک برند معتبر و باسابقه که ضمانت و خدمات پس از فروش معتبری نیز دارد.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر