کالاهای هدیه دار
جشنواره تعویض نو با کهنه بلج

جاکفشی ام دی اف

مقایسه ( 1کالا )
کالا

​جاکفشی ام دی اف

هنگام ورود یک فرد جدید به منزل و در برخورد اول با جاکفشی خانه مواجه خواهد شد. سلیقه و نظم صاحب‌خانه همان جا رو می‌شود. مدل و سبک جاکفشی که به خصوص در تناسب با دکوراسیون کلی و در اندازه و محل مناسب قرار بگیرد، حس کسانی که به خانه وارد می‌شوند را به چنگ خود در می آورد.

جاکفشی MDF به دلیل تعادل معقول بین کیفیت و قیمت از محبوبترین متریال‌های مورد پسند مشتریان است. البته نمی‌توان استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و خدمات ضمانتی تولیدکنندگان معتبر را در این رغبت عمومی ‌نادیده گرفت.

جاکفشی ام دی ف کمجا 

وقتی شهرنشینی به این حد گسترش پیدا کرده و سبک زندگی آپارتمان‌نشینی حتی به سازه‌های روستایی هم نفوذ کرده، انتخاب جاکفشی مناسب آپارتمان بیشتر از پیش خواهد شد.

جاکفشی داخل واحد یا پشت درب آپارتمان نصب یا قرار می‌گیرد چون باید در نزدیکترین محل ورود به منزل باشد. به دلیل ضدآب و ضد خش بودن و همچنین عدم امکان نفوذ حشرات جاکفشی ام‌دی‌اف بهترین نوع جاکفشی آپارتمانی می‌باشد.

قیمت جاکفشی ام دی اف

همچون هر کالای دیگر قیمت جاکفشی ام دی اف نیز به ابعاد، کیفیت، مدل، طراحی و متریال ساخت بستگی دارد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت جاکفشی ام‌دی‌اف باید به وجود واسطه‌های بین تولید کننده و مصرف کننده اشاره نمود.

گروه تولیدی بلج با سرلوحه قرار دادن فروش مستقیم علاوه بر تولید به صورت عمده که قیمت تمام شده را کم می‌کند، توانسته با قیمت جاکفشی در بازار رقابت کند و جاکفشی ام‌دی‌اف و جاکفشی مدرن را با ارزش خرید بالا به مشتریان ارائه نماید.

ابعاد جاکفشی ام دی اف

با دستگاه‌های پیشرفته برش CNC برش ام‌دی‌اف با دقت بسیار بالایی صورت می‌گیرد. لذا ابعاد جاکفشی ام دی اف بسته به طراحی به راحتی قابل تغییر است. 

جاکفشی ام دی اف ایستاده آینه دار یا بدون آینه به طور معمول از بزرگترین مدل‌های جاکفشی ام‌دی‌اف و مدل جاکفشی مدرن که از انواع جاکفشی ساده و بدون زرق و برق هستند، ابعاد کوچکتری دارند. جدیدترین مدل جاکفشی ایستاده، جاکفشی جدید mdf، جاکفشی جدید عروس و جاکفشی لاکچری در گروه تولیدی بلج با صلاح دید طراحان خبره با ام دی اف مرغوب وارداتی در ابعاد مختلف تولید می‌شوند.

خرید جاکفشی ارزان

قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف به صورت دو تکه از یک واحد که به صورت جاکفشی ایستاده ام‌دی‌اف تولید شده باشد، بیشتر است. در صورتی که هزینه معیار اصلی خرید شماست پس بایستی به جاکفشی کوچک بسنده کنید و به دنبال تولیدکنندگانی باشید که عرضه مستقیم دارند و به این صورت با قیمتی کمتر کالایی مرغوب را خواهید داشت. 

ساده ترین راه خرید جاکفشی mdf

امروزه هزینه جابه‌جایی در شهر و یا بین دو شهر فقط هزینه کرایه و یا بنزین نیست، در دنیای مدرن هر دقیقه از وقت شما گرانبها شده. گروه تولیدی بلج با درک این مطلب تمرکز فروش خود را بر روی فروش اینترنتی گذاشته است.

سایت بلج با داشتن نماد اعتبار فروش اینترنتی، امکان مقایسه مدل، قیمت و مشخصات کالاها را فراهم نموده است. تا مشتریان به راحتی چند کلیک به کالای مرغوب و ضمانت شده برند معتبر و محبوبشان دسترسی داشته باشند.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر