کالاهای هدیه دار
خرید مدل کمد لباس دلخواه و سفارشی

کمد لباس درب لولایی

مقایسه ( 1کالا )
کالا

کمد لباس درب لولایی

بسیاری از افراد جامعه، انجام فعالیت های روزمره را یکی از ساده ترین کارهایی می دانند که یک فرد می تواند انجام دهد. اما به عقیده بسیاری از خانم های خانه دار، همین امور به ظاهر ساده از قبیل مرتب کردن انواع لباس و کفش و... نه تنها آسان نبوده که می تواند بسیار وقت گیر نیز باشد. از این رو خرید کمد و جالباسی، یکی از اولین انتخاب های کدبانوی منزل حتی برای محیط های کوچک می باشد. اما به نظر شما کمد درب لولایی بهتر است یا ریلی؟

کمد لولایی بهتره یا ریلی؟

برای پاسخ به این سوال لازم است قبل از خرید کمد و دراور، به نیازها و فضای موجود در منزل خود دقت کنید. برای مثال دکوراتورهای مجموعه بلج برای فضاهای بسیار کوچک که با محدودیت فضا روبرو هستند، کمد درب ریلی را پیشنهاد می کنند. اما در صورتی که بازشدن درب ها مشکلی برایتان ایجاد نمی کند، احتمالا کمد درب لولایی انتخاب بهتری محسوب می شود، چراکه برخلاف کمد لباس ریلی، با یکبار بازکردن درب ها می توانید به کلیه بخش های داخلی کمد لولایی دسترسی پیدا کنید.

با کمد جالباسی مدرن تغییر را احساس کنید!

در سال های اخیر طراحی تلفیقی در ساخت انواع کمد و جالباسی با استقبال خوبی از سوی کاربران همراه شده است. در این سری از تولیدات با استفاده همزمان از درب های کشویی، لولایی و طبقات مختلف امکان قرارگیری انواع وسایل ریز و درشت را به آسانی فراهم می کنند. از این رو اگر شما نیز در آینده ای نزدیک قصد خرید کمد لباس درب ریلی یا یک کمد لباس لولایی را دارید، بهتر است نیم نگاهی هم به این دسته از محصولات داشته باشید.

قیمت کمد لباس درب لولایی

قیمت کمد لباس و دیگر محصولات خانگی، تا حد زیادی به نوع مواد سازنده و کیفیت آن بستگی دارد. به این ترتیب استفاده از نئوپان یا موادی ضعیف از این دست باعث کاهش در قیمت شده و برای خرید کمد لباس درب لولایی ام دی اف یا چوب، طبیعتا باید هزینه های بیشتری پرداخت کرد. البته کیفیت های بالاتر این مواد با جبران تفاوت قیمت ها، می تواند سود بیشتری را در دراز مدت در اختیار کاربران قرار دهد. ابعاد و خرید مستقیم نیز می تواند در قیمت کمد لباس بسیار موثر باشد.

از کجا کمد لباس لولایی ارزان بخریم؟

عوامل مختلفی می توانند بر قیمت کمد لباس تأثیر بگذارند، اما بعضی راهکارهای ساده می تواند باعث کاهش جدی در این قیمت ها شود. برای مثال خرید بی واسطه از فروشگاه های عرضه مستقیم محصولات خانگی همانند بلج یکی از همین راه حل ها می باشد. حذف هزینه های اضافی، کاهش در قیمت تمام شده و ارائه گارانتی معتبر از دیگر مزایای خرید ارزان از مجموعه بلج است.

خرید اینترنتی کمد لباس درب لولایی در بلج

خرید اینترنتی از یک کارخانه معتبر، یکی از بهترین روش های خرید کمد لباس ارزان به حساب می آید. از این رو مخاطبان بلج نیز می توانند علاوه بر مراجعه حضوری، با چند کلیک ساده در همین سایت به انتخاب طرح و رنگ دلخواه پرداخته و محصولی باکیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند. 

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر