کالاهای هدیه دار
خرید نظم دهنده کشو و کمد لباس تا 5% ارزان تر

کمد لباس درب وکیوم

مقایسه ( 1کالا )
کالا

شگفتانه ای به نام کمد لباس درب وکیوم 

این روزها پیشرفت تکنولوژی، در بخش های مختلف زندگی کاملا قابل لمس هستند و بعضی از آنها، با استقبال کم نظیری از سوی خانواده ها همراه شده اند. فناوری وکیوم، یکی از همین شگفتانه های قرن بیست و یکم به حساب می آید. ورود این تکنولوژی در ساخت کمد لباس، مزایای بسیاری داشته و دست خریداران را در انتخاب یک محصول ایده آل بازخواهد گذاشت. اما قبل از هر چیز، لازم است تا کمی بیشتر درباره‌ی تکنولوژی وکیوم و کاربرد آن در ساخت کمد لباس بدانیم.

وکیوم و چالش کیفیت در هزاره سوم

وکیوم، یک روش گسترده با کاربردهای متنوع در بخش های تولیدی، صنعتی، غذایی و ... است. در این روش فاصله بین ذرات، کاملا از بین رفته و در نتیجه احتمال نفوذ هوا یا عوامل مخرب دیگر به صفر می رسد. به همین جهت ماندگاری و شرایط پایدار در محصول تا مدت بیشتری حفظ خواهد شد.

ساخت کمد لباس وکیوم

ورود تکنولوژی وکیوم به کارخانجات تولید کمد و محصولات خانگی، سابقه ای نه چندان دراز داشته و نیاز به دستگاه هایی مجهز دارد که هر تولید کننده ای قادر به تأمین آنها نیست. در ساخت کمد لباس، عمدتا برای روکش دهی درب ها از وکیوم استفاده می شود تا پوششی زیبا، یکنواخت و مقاوم ایجاد نماید. به همین دلیل کمد لباس درب وکیوم نسبت به کمدهای معمولی، ظاهری خوش رنگ و لعاب تر داشته و تا مدت های طولانی می تواند در دکوراسیون منزل شما بدرخشد.

انتخابی خاص و هنرمندانه برای شما

حالا وقت آن رسیده تا علاوه بر زیبایی و کیفیت بالای وکیوم، به دیگر مزایای وکیوم ممبران بپردازیم. وکیوم ممبران برای پوشش دهی به سطوح کنده کاری شده، یک انتخاب فوق العاده کاربردی بوده و ظرافت های موجود را به شکلی هنرمندانه به تصویر می کشد. در تولیدی کمد لباس ریلی، اغلب از این روش برای ایجاد طرح های چشم نواز بر روی ام دی اف استفاده شده و منظره ای خیره کننده در اتاق شما ایجاد می کند.

قیمت کمد وکیوم چقدر است؟

برای پی بردن به قیمت یک کمد وکیوم، باید چند فاکتور مهم مثل اندازه کمد و خصوصا درب ها را مدنظر داشته باشیم. نوع و مرغوبیت چسب مورد استفاده هم در قیمت بی تأثیر نبوده و می تواند کیفیت وکیوم درب ها را در رنجی کاملا متفاوت از متوسط تا بسیار خوب قرار دهد. همچنین شما با خرید مستقیم از تولیدی کمد لباس، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما به طور کلی شما برای خرید یک کمد دیواری وکیوم جدید، کمی بیشتر از کمدهای معمولی را خواهید پرداخت.

خرید کمد وکیوم ارزان، از شایعه تا واقعیت!

حتما شما هم در تبلیغات سایت ها و فروشگاه ها، با عبارتی به نام خرید ارزان مواجه شده اید که تنها بخشی از آنها واقعی هستند. برای این منظور کارشناسان بلج قصد دارند تا چند شگرد ویژه را در اختیار شما قرار دهند. برای مثال مقایسه‌ی قیمت ها از چند فروشگاه مختلف، می تواند شما را از قیمت تقریبی مطلع کند. به این ترتیب قیمت های خیلی بالاتر یا خیلی پایین تر، زیاد قابل اطمینان نخواهند بود. شما برای اینکار می توانید به سایت بلج یا دیگر وبسایت ها مراجعه کرده و از مشاوره تلفنی یا حضوری کارشناسان فروشگاه بلج هم استفاده کنید. خرید مستقیم از تولید کننده ها هم راهکار مناسب دیگری برای حذف هزینه های مربوط به واسطه هاست. علاوه بر این کارخانجات بزرگ با تولید انبوه، قیمت تمام شده‌ی خود را تا حد زیادی کاهش داده اند که این به نفع شماهم خواهد بود. اما در پایان دوباره تأکید می کنیم که هرگز قیمت را فدای کیفیت نکنید!

بلج در کنار شماست

اگر هنوز هم سوالی درباره‌ی کمد وکیوم یا ساخت کمد لباس دارید، اصلا نگران نباشید. چون بلج با هر سه روش حضوری، تلفنی و اینترنتی آماده است تا شما را در انتخاب یک کمد شیک و اقتصادی همراهی کند. علاوه بر این شما با خرید اینترنتی از بلج می توانید محصول باب میلتان را از بین صدها طرح متنوع انتخاب کرده و خاطره ای شیرین از یک خرید ارزان و با کیفیت را برای دوستانتان بازگو نمایید.

خودمونی شو، بیشتر تخفیف بگیر