حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

چرا بهتر است از فروشگاه بلج خرید کنیم؟ (ویژگی های خرید از بلج)

 گروه صنعتی بلج تولید کننده تخصصی کالای خواب از سال 1370 شمسی تا به امروز با گذشت بیش از ربع قرن به طور انحصاری و صرفاً به تولید و ارایه محصولات و کالای خواب پرداخته و سعی نموده تا شعار کالای با کیفیت ایرانی را به عمل تبدیل نماید. و از این حیث با تکیه به اعتماد مشتریان خود با افتخار توانسته تا اجناسی درخور خانواده ایرانی را تولید و راهی بازار مصرف نماید. در ادامه به دلایلی میپردازیم که به شما کمک خواهد کرد تا با خیالی آسوده تر به تهیه محصولات و کالای خواب مورد نیاز خود از این مجموعه بپردازید.

1- کیفیتی مطابق با استانداردهای روز دنیا: گروه تولیدی بلج با استفاده از متخصصین زبده و کارآمد در امر طراحی همگام با استانداردهای بین المللی به صورت مستمر تحقیق و توسعه را در دستور کار خود قرار داده و همچنین با به کارگیری ماشین آلات روز دنیا در کنار مواد اولیه با کیفیت و نیروی کار کارآمد این اطمینان را برای مشتری ایجاد میکند که از محصولی با کیفیت و استاندارد برای ایجاد آرامش و سلامت بهره خواهد برد.
 
2- قیمت مناسب: در کنار کیفیت مناسب در بازار رقابتی امروز بیش از پیش  فاکتور قیمت برای خریداران تاثیرگزار محسوب میشود. گروه تولیدی بلج با اتخاذ سیاست حذف واسطه‌ها محصولات خود را تنها از طریق فروشگاه اینترنتی و  یا نمایندگیهای مستقیم به دست مخاطب میرساند و همین امر باعث شده تا از نظر قیمت در برابر کیفیت بتواند جایگاه متمایزی از دیگر برندهای داخلی و خارجی کسب کند.
 
3- مشاوره و اطلاع‌رسانی علمی: همواره یکی از دغدغه‌های خریداران در بحث خرید از فروشگاهها، مواجه شدن با فروشندگانی است که یا اطلاع کافی و علمی در خصوص محصولات ندارند و یا اینکه میخواهند به هر قیمتی محصولات کم‌کیفیتی را که دارای سود بیشتری برای آنهاست را به مشتری بفروشند. گروه تولیدی بلج با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی  و همچنین از طریق وبسایت و مجله بلج، مشخصات دقیق محصولات و هرآنچه باید در خصوص کالای خواب و محصولات مرتبط  بدانید را به شیوه علمی با شما به اشتراک گذاشته و همچنین کارشناسان این مجموعه نیز به صورت مستمر آمادگی پاسخگویی به سوالات احتمالی مشتریان و یا ارایه مشاوره را دارا هستند.
 
4- خرید امن: گروه بلج همواره با رعایت  آخرین استانداردهای فنی در فضای کسب و کار اینترنتی موفق شده تا عنوان برگزیده را از مراجع قانونی کسب نماید. از این میان میتوان به داشتن نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا نماد عضویت در طرح ساماندهی پایگاههای اینترنتی علاوه بر عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی نام برد.
5- ضمانت‌نامه کتبی معتبر و پاسخگو: گروه بلج به دلیل جلب اعتماد و رضایت بیشتر مصرف کنندگان اقدام به ارایه ضمانت نامه کتبی برای محصولات خود میکند و در ادامه نیز خود را موظف میداند تا پس از فروش نیز مشتری را در تجربه استفاده مناسب از محصولی باکیفیت همراهی نماید.