چرا از بلج بخرم(ویژگی های خرید از بلج)

 


بلج |دکوراسیون تخصصی اتاق خواببلج مرجع تخصصی نقد و برسی اتاق خواب می باشد.گروه های مختلف کالاهای اتاق خواب شامل: سرویس خواب ، تخت خواب تاشو ، کتابخانه ، میز تحریر ، تشک ، کمد لباس و شلف و طبقه دیواری  به فروش میرسد.
بلج با در اختیار داشتن شرکت تولیدی تمامی محصولات را تولید کرده و با تنوعی بالا در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی طرفانه نهایت تلاش خود را می کند و همواره بهترین خرید و بهترین انتخاب شایسته مشتریان بلج می باشد.
 
بلج  دریافت کننده نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای نماد ساماندهی پایگاه های اینترتی می باشدو همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی می باشد. فروشگاه یلج همواره با رعایت بسیاری از استاندارد ها، دارای عنوان برگزیده بسیاری از مراجع قانونی می باشد.
 
همواره یکی از اولویت‌های بلج، تولید و ارائه محصولات مورد نیاز با بالابردن استاندارد ها و با طراحی مدرن و منحصر به فرد برای اتاق خواب می باشد. برای بلج بسیار مهم است که مشتریان،  محصولات مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. بلج از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.
 
بلج با داشتن تعدادی نمایندگی مستقیم فروش برای مشتریان خود مشاهده حضوری از محصولات را فراهم کرده است تا بیش از پیش به ایجاد اعتماد اقدام نماید.
 
کارشناسان فروش بلج با داشتن دانش فنی بالا و تجربه کاری چند ساله در زمینه چوب و دکوراسیون اتاق خواب همواره می کوشند تا بهترین انتخاب را برای شما به ارمغان بیاورند .
 
 
 


1.دکوراسیون تخصصی اتاق خواب

بلج به صورت تخصصی به فروش لوازم اتاق خواب می پردازد و تنوع کاملی از محصولات اتاق خواب را دارا می باشد و همین موضوع باعث شده تا جزو بهترین فروشگاه های اینترنتی اتاق خواب کشور محسوب شود.

2.تضمین بهترین قیمت:

بلج بیشتر محصولات عرضه شده را به صورت انحصاری تولید و در فروشگاه های سطح کشور و فروشگاه اینترنتی BOLEJ.IR عرضه می نماید که فروش مستقیم این مجموعه باعث شده تا قیمت تمام شده محصولات به حد اقل برسد تا کاربران بلج علاوه بر یک خرید راحت از بهترین قیمت در بازار مصرف، بهره مند شوند.

3.تضمین مطابقت کامل محصولات با تصاویر وبسایت:

تمامی محصولات فروشگاه بلج توسط طراحان بلج طراحی شده و تمامی ابعاد و الگوها کاملا مطابق با محصول می باشد که این امر باعث شده بلج تضمین مطابقت کامل را به تمامی مشتریان وعده دهد در نتیجه این امکان برای تمامی مشتریان در سطح کشور وجود دارد که در صورت عدم تایید تطابق محصول ارسالی از پرداخت هزینه و دریافت محصول خودداری نمایید.

4.تضمین بهترین کیفیت:

بلج همواره کوشیده است تا بهترین مواد اولیه را برای تولید محصولات خود انتخاب کند لذا بهترین مواد اولیه موجود در بازار را توسط کارشناسان خرید خود تهیه می کند تا بهترین محصول را برای عرضه در بازار تولید کند . 
همین موضوع باعث شده تا فروشگاه اینترنتی بلج تضمین بهترین کیفیت به تمامی مشتریان وعده دهد.

5.ضمانت مکتوب محصولات:

به دلیل ایجاد اعتماد بیشتر برای خریداران محصولات ، بلج تصمیم ارسال ضمانت نامه مکتوب محصولات را گرفته است .و همواره برای عرضه امکانات بیشتر به خریداران محترم می کوشد.
 
تمامی این فعالیت های اخیر باعث شده تا فروشگاه بلج سهم زیادی از فروش محصولات اتاق خواب را به خود اختصاص دهد و جزو بهترین فروشگاه های کشور خود را قرار دهد.
Web Statistics