حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

مشخصات جنس کمد لباس

مشخصات جنس کمد لباس درب ریلی  

 

 ویژگی اول: کمد لباس، از جنس ام دی اف با فشردگی بالا تولید و عرضه می شود.

 

بی شک کیفیت مواد اولیه استفاده شده، مهم ترین ویژگی یک محصول می باشد و قطعا رابطه مستقیمی با عمر محصول دارد. لذا به دلیل اهمیت بالای کیفیت مواد اولیه، فروشگاه بلج توجه زیادی به این موضوع دارد  و در همین راستا یکی از بزرگ ترین ویژگی های خرید کمد لباس از فروشگاه بلج را می توان استفاده از ام دی اف با فشردگی بالا در ساخت کمد لباس بیان کرد. که اینن موضوع باعث شده تا در قدم اول خریداران کمد لباس از فروشگاه بلج ، با آرامش خاطر بیشتری اقدام به خرید کنند. 

نکته قابل توجه این است که در ساخت کمد لباس از مواد اولیه ای با نام ملامینه (نئوپان) نیز می تواند استفاده شود و به دلیل شباهت ظاهری بسیار نزدیک با ام دی اف، باعث عدم تشخیص می شود. و متاسفانه به طور نادرست در بعضی مواقع به خریداران پیشنهاد می شود. در واقع "ملامینه" همان نئوپان می باشد که روکش ام دی اف بر روی آن قرار گرفته شده است(به تصویر پایین دقت کنید). ملامینه از کیفیت پایین تری و همچنین از قیمت تمام شده کمتری برخوردار است و خرید آن پیشنهاد نمی شود. البته این تضمین وجود دارد که تمامی کمد لباس هایی که در فروشگاه اینترنتی بلج عرضه می شوند از جنس ام دی اف با فشردگی بالا می باشند و به هیچ عنوان از ملامینه (نئوپان ) در ساخت کمد لباس در کارخانه تولیدی فروشگاه بلج استفاده نمی شود. 

کمد لباس جنس ام دی اف

 

 

ویژگی دوم: استفاده از ریل ضخیم و غلطک 80 کیلویی به عنوان یک نگهدارنده تمام عیار درکمد لباس درب ریلی 

 

ساختار حرکت یک درب به صورت ریلی به گونه ای است که  4 عدد غلطک روان در قسمت پایین و بالایی درب و از هر طرف 2 عدد قرار می گیرد و بنابر این 4 عدد غلطک به نرمی بر روی ریل حرکت می کنند. در ظاهر ممکن است ساده به نظر برسد اما از ظرافت و اهمیت بالایی برخوردار است. در کمد لباس درب ریلی ممکن است به دلیل ضعف در کیفیت ریل و غلطک مشکلاتی همچون :  شکستگی ریل - خارج شدن مداوم و همیشگی غلطک از ریل - کندی حرکت درب ریلی - ایجاد سرو صدای آزار دهنده  و ... شود. که باعث می شود در مدت زمان کوتاهی خریداران کمد لباس درب ریلی را از خرید پشیمان کند. در نتیجه کیفیت ریل و غلطک دارای اهمیت قابل توجهی می باشد و به همین دلیل شرکت تولیدی بلج در ساخت کمد لباس درب ریلی تمام تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت ریل و غلطک دریغ نکرده است و تضمین فروشگاه بلج در ضمینه کیفیت بالای ریل و غلطک وجود دارد لذا با استفاده از ریل با ضخامت 2.5 برابر حد معمول و غلطک با توان تحمل وزن 80 کیلوگرم ( غلطک 80 کیلویی به این معنی است که غلطک توان تحمل تا وزن 80 کیلو گرم را دارد، یعنی تحمل وزن دو برابر یک درب ریلی )، باعث شده است تا کیفیت کمد لباس های ریلی در فروشگاه بلج تا چند برابر افزایش دهد و از خرابی های احتمالی تا حد امکان جلوگیری کند. البته ناگفته نماند برای حرکت نرم و روان درب ها در کمد لباس درب ریلی در کنار کیفیت ریل و غلطک، لازم است به نحوه مونتاژ و برش دقیق اجزای تشکیل دهنده توجه داشت و این موضوع همواره در دستور کار شرکت تولیدی بلج می باشد. 

 

کمد لباس درب ریلی

 

 

 

 

 

چند نکته پایانی که همواره در دستور کار فروشگاه بلج، برای تولید کمد لباس درب ریلی می باشد:

 

 

- استفاده از نوار پی وی سی با انعطاف بالا و دارای ظرافت و استحکام مناسب 

- استفاده از ریل ساچمه ای فلزی 3 تیکه، برای بالا رفتن کیفیت و نرمی در حرکت کشو ها 

- استفاده از میله رگال با ضخامت مناسب و تحمل وزن بالا در کمد لباس 

- استفاده از پیچ فیکس در اتصالات اصلی کمد لباس 

- استفاده از ام دی اف با ضخامت 3.2 در قسمت کف و سقف کمد لباس