حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

باکس و شلف دیواری ام دی اف

نویسنده کارشناسان فروش 2016/11/16 0 نظر مطالب مرتبط با شلف دیواری,

باکس و شلف دیواری ام دی اف:

باکس و شلف دیواری ام دی اف

 

به مرور زمان و با پیشرفت طراحی دکوراسیون داخلی، همان تاقچه های قدیمی و گچی به باکس و شلف دیواری ام دی اف تبدیل شده اند. که فضای خالی دیوارها را به زیبایی پر می کنند. در واقع از بزرگ ترین ویژگی های شلف های دیواری را می توان علاوه بر ایجاد فضایی زیبا و مناسب به استفاده کامل از فضای دیوار نیز اشاره کرد. به همین دلیل امروزه شلف های دیواری یکی از گزینه های مناسب برای طراحان دکوراسیون منزل به شمار می آیند.

همان طور که در مطلب "شلف دکوری" به صورت کامل توضیح داده شده است، باکس و شلف های دیواری ام دی اف از ضخامت مناسبی برخوردار هستند و نسبتا وزن کمی دارند و اغلب می توان به راحتی آنها را نصب و اجرا کرد. باکس و شلف های دیواری ام دی اف رنگ بندی متنوعی دارند و می توان به راحتی آنها را با رنگ بندی دکوراسیون منازل هماهنگ کرد.

افراد زیادی امکان خرید و استفاده از بوفه های بزرگ و سنتی را ندارند که در چنین شرایطی برای خرید  شلف های دیواری علاقه نشان می دهند و می توان شلف های دیواری را پیشنهاد کرد.

در ادامه  تعدادی از نمونه های شلف دیواری ام دی اف را می توانید مشاهده کنید و لازم به ذکر است در صورتی که نتوانستید آن شلفی که مد نظرتان است را پیدا کنید می توانید در فروشگاه اینترنتی بلج به صورت سفارشی و با ابعاد و رنگ بندی دلخواه سفارش دهید .

برای کسب اطلاعات بیشتر برای سفارش شلف دیواری ام دی اف با شکل و ابعاد سفارشی می توانید با شماره های دفاتر فروش تماس حاصل بفرمایید.

 

باکس و شلف دیواری ام دی اف

 

باکس و شلف دیواری ام دی اف

باکس و شلف دیواری ام دی اف

باکس و شلف دیواری ام دی اف

باکس و شلف دیواری ام دی اف

باکس وشلف دیواری ام دی اف

خرید باکس و شلف دیواری ام دی اف

 

باکس و شلف دیواری ام دی اف ام دی اف

 

 

 

 

 

نظر خود را بیان کنید