حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

فروش تخت خواب

نویسنده کارشناسان فروش 2016/05/18 0 نظر مطالب مرتبط با سرویس خواب,

فروش تخت خواب

 

 

گروه تولیدی بلج در سال 1370 به راه اندازی خط تولید در زمینه تولیدات محصولات چوبی اقدام کرده است.این شرکت بر اساس سیستم و خدمات افزایش تولید و ارئه طرح های نوین و متفاوت تاسیس گردید و از سال 1378به صورت جدی شروع به فروش تخت خواب کرده است.

می توان یکی از عوامل مطرح شدن برند بلج را در بخش فروش تخت خواب دانست. زیرا با به کار گیری برترین نیروی کاری و بهره گیری از بهترین روش های  فروش توانسته یک بخش کامل در ضمینه فروش تخت خواب ایجاد کرد.

در واقع این مجموعه شروع کار خود را در بخش فروش تخت خواب با فروشگاه های معتبر در سراسر کشو به صورت عاملیت فروش آغاز کرده است و با گذشت زمان و با به کارگیری دانش روز کشور اقدام به تاسیس فروشگاه آنلاین دکوراسیون اتاق خواب و فروش تخت خواب کرده است. تا پیش از گذشته بتواند در بخش فروش تخت خواب جایگاه خود را در بازار کشور پایدار قرار دهد.

در ابتدای کار، این فروشگاه در فروش تخت خواب فعالیت خود را آغاز کرد و با محصولاتی مانند : تخت خواب مدرن-تخت خواب کلاسیک-تخت خواب تاشو اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین تخت خواب کرد. و با گذشت زمان علاوه بر فروش تخت خواب، فعالیت خود را در محصولات مرتبط با دکوراسیون اتاق خواب ادامه داد.و در حال حاضر این شرکت علاوه بر فروش تخت خواب محصولاتی نظیر تشک ،کتاب خانه ، میز تحریر،کمد لباس ، شلف و طبقه های دیواری را در دستور کار خود قرار داده است. و همواره بلج چشم انداز خود را برای رسیدن به یک فروشگاه کامل، در ضمینه اتاق خواب در بازار ایران برای خود ترسیم کرده است.و می کوشد تا بهترین محصولات تولید شده ی ایرانی را عرضه نماید.

 

 

 

 می توان تعدادی از ویژگی های  فروش تخت خواب   فروشگاه بلج را اینگونه بیان کرد:

 

 

  • یکی از بهترین ویژگی های فروش تخت خواب در شرکت تولیدی بلج را می توان مناسب بودن قیمت تمام شده آن دانست. دلیل اصلی مناسب بودن بهای تمام شده محصولات با توجه به کیفیت مرغوب، تولید انبوه شرکت تولیدی بلج می توان دانست.

 

  • فروش تخت خواب به دو روش،  خرید آنلاین (وبسایت رسمی www.bolej.ir  ) و خرید حضوری (فروشگاه های مجاز شرکت تولیدی بلج) امکان پذیر است.در واقع این امکان برای مشتریان بلج وجود دارد که بتوانند قبل از خرید، محصول مورد نظر خود را به صورت حضوری مشاهده کنند و از کیفیت و طراحی تخت خواب اطمینان کسب نمایند.لازم به ذکر است که بلج در فروش تخت خواب به صورت غیر حضوری به مشتریان خود تضمین عدم تطابق را به صورت مکتوب ارسال می کند تا در شرایطی که تخت خواب خریداری شده با تصویر وبسایت هم خوانی نداشته باشد بتوانند این محصول را به شرکت بازگردانند.

 

  • فروش تخت خواب تماما توسط کارشناسان فروش بلج صورت می گیرد و تمامی جزییات محصول و جنس استفاده شده و خدمات بلج در فاکتور های فروش برای مشتری مکتوب می شود و کارشناسان فروش تخت خواب، می توانند هم در فروش تخت خواب به صورت غیر حضوری و هم فروش تخت خواب به صورت حضوری، بهترین پیشنهاد خرید برای مشتریان با توجه به سلیغه  و ابعاد اتاق خواب  مطرح می کنند و همواره پاسخ گوی کاربران بلج می باشند.

 

  • یکی از ویژگی های فروش تخت خواب بلج ضمانت نامه مکتوب  می باشد که پس از فروش تخت خواب،  در زمان تحویل به مشتری با مهر و شماره ی سند ارسال خواهد شد. و همواره این ضمانت نامه به همراه فاکتور، سندی مکتوب بر قوانین فروش تخت خواب بلج محصوب می شود.

 

  • فروش تخت خواب را می توان یکی از اصلی ترین بخش های شرکت تولیدی بلج بیان کرد لذا در همین راستا گروه تولیدی بلج همواره کوشیده است تا با به کارگیری بهترین طراحی و بالا بردن تنوع تخت خواب ها و استفاده از بهترین مواد اولیه و با ارائه توضیحات کامل و بی طرفانه برای هر محصول، نام خود را در بین بهترین های کشور عزیزمان جای دهد.

 

 

                                                          

                                                                 

برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحه اصلی فروشگاه مراجعه نمایید.

 

 

 

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

فروش تخت خواب

برچسب ها: فروش تخت خواب

نظر خود را بیان کنید