حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

روش طراحی اتاق خواب کوچک

نویسنده کارشناسان فروش 2015/12/22 7 نظر مطالب مرتبط با سرویس خواب,مطالب مرتبط با اتاق خواب های کوچک,

روش طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

 

 

امروزه یکی از بزرگترین مشکل در خانه داشتن اتاق خواب کوچک می باشد که در ساختار خانه های های آپارتمانی بسیار یافت می شوند.

در ساخت اینگونه اتاق خواب ها به دلیل نداشتن اصول طراحی درست و بهره گیری از روش  سنتی باعث شده تا طراحی  دکوراسیون اتاق خواب کوچک جزو مشکلات اصلی بعضی از خانه های آپارتمانی شود که معمولا راه کار های زیادی بیان میشود مانند:

1.اجازه دهید تا نور وارد اتاق خواب شود

2.از آینه برای خطای دید استفاده کنید و اتاق خواب کوچک خود را بزرگ تر نمایش دهید.

3.از کاغذ دیواری کمک بگیرید.

4.از رنگ سفید بیشتر استفاده کنید.

و......

 

اما، بزرگ ترین مشکل نداشتن فضای مناسب هر وسیله است و قرار گیری لوازم شما در جای مناسب خودش است که در اغلب موارد باعث شده تا یک فضای آشفته و به هم ریخته ای ایجاد شود که این موضوع باعث نگرانی اغلب مردم که دارای اتاق خواب های کوچک هستند شده است.

که  مهم ترین راه کار این است که شما بتوانید تمامی وسایل و لوازم خود را به شکل مدیریت شده و منظم در جای دلخواه خود قرار دهید که این موضوع بزرگ ترین کمک برای خلوت نشان دادن و استفاده بهتر از اتاق خواب را برای شما به ارمغان می آورد که با این روش شما می توانید به راحتی طراحی دکوراسیون اتاق های کوچک را مدیریت کنید.

در واقع شما باید از وسایلی استفاده کنید تا حد اکثر فضا را در یک قالب پارتیشن بندی شده و منظم برای شما ایجاد کنند که در ادامه ما چند نمونه از وسایل مناسب برای اتاق خواب های کوچک را به شما معرفی می کنیم:

 

   

  1. تخت خواب

 یکی از پر استفاده ترین محصولات به کار گرفته شده در اتاق خواب ،تخت خواب می باشد که شما می توانید با انتخاب یک تخت خواب مناسب به طراحی اتاق خواب کوچک خود کمک زیادی کنید.

  • تخت خواب های کشو دار

 

شما می توانید تخت خوابی را انتخاب کنید تا از تمام فضای آن بتوان استفاده کرد.

معمولا تخت خواب هایی که تعداد کشو و پارتیشن زیادی دارن و برای  وسایل مختلف فضای مناسبی طراحی شده است این امکان رو برای شما فراهم می کنن تا به سادگی اتاق خواب کوچک خود را مدیریت کنید

(همچنین این گونه تخت خواب ها را می توان برای خانه هایی که فضای بزرگ تری هم دارن به کار برد)

برای دریافت مطالب بیشتر می توانید به مقاله سرویس خواب کشو دار مراجعه فرمایید.

 

 

 

شما می توانید با انتخاب یک تخت خواب تاشو علاوه بر در نظر گرفتن کمترین فضا برای آن یک فضای طبقه بندی شده و کامل برای خود ایجاد کنید .

در واقع حسن بزرگ این انتخاب شما برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک خود این است که شما یک فضای خلوت تری را در اختیار دارید که می توانید با قرار دادن کمد و پارتیشن های مختلف فضای مناسبی را برای بیشتر لوازم خود ایجاد نمایید.

البته لازم به ذکر است در صورتی که شما فضای مورد نیاز برای تخت خواب های کشودار  را ندارید ایده آل ترین پیش نهاد تخت خواب های تاشو می باشند. و در غیر این صورت پیش نهاد ویژه برای تخت خواب های کشو دار است.

 

 

 

     2.کمد لباس

 

یکی دیگر از لوازمی که در اتاق خواب ها بسیار دیده می شود کمد لباس است که شما می توانید با انتخاب درست یک فضای مناسب برای خود ایجاد کنید.

که بهترین روش در این زمینه انتخاب یک کمد ریلی با ابعاد مناسب است که دارای  بهترین پارتیشن بندی باشد. در این صورت با دریافت کمترین فضا از اتاق خواب شما بیشترین امکانات را برای قرار گیری لوازم شما ایجاد می کند.

 

 

      3.شلف های دیواری

 

شلف و طبقه های دیواری امروزه یکی از بهترین شیوه ها برای استفاده از فضاهای خالی دیوار اتاق خواب شما محصوب می شود تا بتوانید به عنوان کتاب خانه و دیگر لوازم با سلیقه شخصی فضای مناسب ایجاد کنید و هم به اتاق خواب خود زیبایی منحصر به فردی اضافه کنید.

شلف های دیواری و استفاده از طبقات معمولا در طراحی اتاق خواب های کوچک امزوزه بهترین انتخاب به حساب می آید.

7 نظر

لاله:
2015/12/22, 06:41:04 PM
پاسخ

سلام با این راه حل هایی که شما بیان کردید واقعا من به با بهره گیری از اونا به چیزی که می خواستم رسیدم.

علی:
2015/12/22, 06:42:13 PM
پاسخ

خیلی جالب بود

عارف:
2015/12/22, 06:43:29 PM
پاسخ

قشنگه عالیه منحصر به فرد

کاشانی:
2015/12/22, 06:47:28 PM
پاسخ

من از شما مدیران بلج متشکرم که علاوه بر ارائه ی محصولات متنوع و گسترده ، مقالات خوب و جالبی هم ارائه می دن.

فروشگاه بلج:
2015/12/25, 12:18:46 PM

با تشکر از لطف شما با آرزوی موفقیت

جلال:
2016/03/15, 08:01:52 AM
پاسخ

چقدر خوب می نویسید. من به ندرت مقالات طولانی رو می خونم ولی شما خوب تونستند منو پای مقالتون نگه داری . ممنونم

سعید:
2016/03/15, 08:15:47 AM
پاسخ

مقاله های شما واقعا عالیه ممنون

اسرافیل:
2016/05/03, 01:18:09 PM
پاسخ

سلام این اطلاعات هیچ جا ندیدم... میشه منبع شو بگین لطفا که کامل تر بخونم...چون واقعا مفید بود

فروشگاه بلج:
2016/05/07, 12:00:35 PM

سلام به شما دوست عزیز ، مطالب از طریق کارشناسان فروش شرکت تولیدی بلج نوشته می شوند و شما می توانید از بخش مجله تخصصی اتاق خواب بلج مطالب مشابه دیگر را مطالعه بفرمایید.

نظر خود را بیان کنید