حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

ایده بدهید، جایزه بگیرید

نویسنده کارشناسان فروش 2017/02/19 0 نظر

 

به فروشگاه بلج ایده جدید بدید و تخفیف بگیرید!

 

ایده های جدید خود را با فروشگاه بلج به اشتراک بزارید تا کد تخفیف 70،000 تومانی بگیرید.

 

به تازگی فراخوان گسترده ای را ترتیب داده ایم تا بتوانیم از ایده ها و خلاقیت های دیگران برای ساخت و عرضه لوازم دکوراسیون اتاق خواب، کمک بگیریم. پس بهترین ایده خود را برای تولید و عرضه لوازم اتاق خواب را به بلج بدهید تا ایده های برتر را به واقعیت تبدیل کنیم. و از تخفیف ویژه ی فروشگاه بلج برای تمامی ایده پردازان بهره ببرید.

البته توجه داشته باشید فروشگاه بلج به دنبال این نیست که یک محصول آماده شده با نحوه ی ساخت آن را به فروشگاه معرفی کنید. در واقع فقط کافی است ایده های نو و جدید خود را ارائه کنید و کد تخفیف بگیرید.

کارشناسان فروشگاه اینترنتی بلج باور دارند که به کار گیری از ایده های نو در راستای تولید و یا عرضه محصولات مرتبط با دکوراسیون اتاق خواب یک ضرورت است. در نتیجه باعث افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز و همچنین کمک به تولید و یا عرضه محصولاتی با نوآوری بیشتر و نزدیک به سلیقه خریدارن عزیز در فروشگاه اینترنتی بلج می شود. لذا همین موضوع مهم باعث شده تا فراخوان گسترده ای در ضمینه جذب ایده های مفید و کار آمد با در نظر داشتن نیاز های امروزی جامعه در ضمینه ی تولید و عرضه محصولات دکوراسیون اتاق خواب که می تواند در فروشگاه تخصصی دکوراسیون اتاق خواب بلج به فروش برسد، را ترتیب داده ایم تا بتوانیم روز افزون با به کار گیری ایده های برتر، شاهد پیشرفت طراحی و عرضه محصولات و همچنین ارائه خدمات بهتری به خریداران باشیم. لذا از تمام علاقه مندان دعوت می شود با درج مشخصات فردی و شماره های ارتباطی، طرح و ایده خود را به آدرس ایمیل info@bolej.ir ارسال نمایند. تا از فروشگاه اینترنتی بلج،  کد تخفیف 70،000 تومانی برای خرید های بالا تر از 300،000 تومانی دریافت نمایند.

 

نظر خود را بیان کنید