حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

شیوه ی پرداخت

گروه تولیدی بلج به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی بلج ارائه می­نماید، شما مشتری عزیز می­توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:
  1. پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک ملت)
  2. واریز به حساب (تسویه حساب قبل از ارسال)
  3. پرداخت هنگام تحویل (مخصوص مشتریان ساکن تهران و حومه)
 
پرداخت آنلاین
گروه تولیدی بلج دارنده گواهی­نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس ­گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می­گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه تولیدی بلج، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لگو به رسانه­های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می­کند.
همچنین، گروه تولیدی بلج دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می­باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می­کند.

 
واریز به حساب
با این روش شما می­توانید هزینه کالای خریداری شده را، پیش از ارسال کالا، به شماره کارت6104-3379-2020-1371  بانک ملت، به نام واحد محمدی واریز نموده و کالای خود را به همراه ضمانت­نامه مکتوب تحویل بگیرید.


پرداخت هنگام تحویل
مشتریانی که ساکن تهران و حومه هستند به راحتی می­توانند پس از دریافت محصول سفارشی خود مبلغ کالا را به نمایندگان ما پرداخت نمایند.