حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 1.000.000 تومان
با توجه به نزدیک شدن به روز های پایانی سال لطفا قبل از ثبت سفارش، موجودی محصولات را از کارشناسان بلج استعلام بگیرید: 53138 021

شیوه ی پرداخت

گروه تولیدی بلج به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی بلج ارائه می­نماید، شما مشتری عزیز می­توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:
  1. پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک ملت)
  2. واریز به حساب (تسویه حساب قبل از ارسال)
  3. پرداخت هنگام تحویل (مخصوص مشتریان ساکن تهران و حومه)
 
پرداخت آنلاین
گروه تولیدی بلج دارنده گواهی­نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس ­گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می­گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه تولیدی بلج، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لگو به رسانه­های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می­کند.
همچنین، گروه تولیدی بلج دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می­باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می­کند.

 
واریز به حساب
با این روش شما می­توانید هزینه کالای خریداری شده را، پیش از ارسال کالا، به شماره کارت6104-3379-2020-1371  بانک ملت، به نام واحد محمدی واریز نموده و کالای خود را به همراه ضمانت­نامه مکتوب تحویل بگیرید.


پرداخت هنگام تحویل
مشتریانی که ساکن تهران و حومه هستند به راحتی می­توانند پس از دریافت محصول سفارشی خود مبلغ کالا را به نمایندگان ما پرداخت نمایند. 
Web Statistics