سرویس خواب چلسی

تعداد بازدید: 7993 مدل محصول: تخت خواب چلسی ابعاد 200*160
زمان تحویل: در صورت موجود نبودن محصول در انبار شرکت تولیدی بلج زمان تحویل 10 روز کاری می باشد
1,600,000 تومان قیمت بدون هزینه حمل: 1,600,000 تومان

گزینه های در دسترس


تـغیـیـر در مـتعـلـقـات:
امـکانات اسـتفـاده از فـضـای زیـر تـخت :


تعداد: افزودن به سبد خرید

معرفی اجمالی محصولسرویس خواب چلسی در کنار طراحی مدرنی که در آن بهره گرفته شده است، از فضای مناسبی نیز بهره می برد که به دلیل داشتن تعداد کشو بسیار مناسب در اطراف تخت، در دسته بندی سرویس خواب های کشو دار و کارآمد فروشگاه بلج قرار گرفته است که در اولین نگاه تعداد کشو و پارتیشن و طراحی مناسب و استفاده راحت از کشو ها به چشم می خورد که مورد توجه بیشتر خریداران سرویس خواب چلسی بوده است. سرویس خواب چلسی شامل یک عدد تخت، یک عدد دراور با آینه، یک عدد پاتختی و همچنین یک عدد صندلی با روکش چرمی می باشد که دیگر ویژگی این سرویس خواب زیبا در پیوستگی و هماهنگی اجزای سازنده آن با یک دیگر است که می تواند با کنار هم قرار گیری در اتاق خواب، هر چه بیشتر به تکمیل و ارتقای سطح زیبایی و امکانات دکوراسیون اتاق خواب بیافزاید. 

معرفی تخت 
می توان مهم ترین و بزرگ ترین بخش تشکیل دهنده سرویس خواب چلسی را، تخت آن بیان کرد که 166 سانت در عرض و 210 سانت در طول یک اتاق خواب را اشغال می کند و در خود یک تشک 160 در طول 200 جای می دهد. همان طور که در ابتدا اشاره شد، یکی از نقاط قوت سرویس خواب چلسی در کشو های اطراف تخت آن است که به طور کامل از تمام فضای زیر تخت می توان استفاده مفید داشت. این تخت در یک سمت خود از 4 عدد کشو و یک درب لولایی بهره می گیرد و در سمت دیگر یک فضای بزرگ با درب های ریلی برای قرار گیری انواع چمدان و لوازم بزرگ تر که نمی تواند در کشو قرار گیرد را در اختیار خریداران قرار می دهد. در طراحی تاج تخت شاهد ترکیب مناسب و منظم چرم و چوب هستیم تا علاوه بر ایجاد زیبایی، فضای مناسبی برای تکیه گاه و استراحت وجود داشته باشد. 

معرفی دراور
دراور سرویس خواب پرطرفدار چلسی از 3 عدد کشو با عمق مناسب و استاندارد و یک عدد کشو با عمق کمتر و با ساختار پارتیشن شده برای تفکیک لوازم کوچک، تشکیل شده است . در طراحی آینه و فضای پشت آن از ویژگی قابل توجه "آینه ریلی" بهره گرفته شده است تا فضای تقریبا کوچک پشت آینه قابل استفاده شود. در واقع با حرکت دادن سطح آینه، فضای پشت آن که با عمق 10 سانت ساخته شده است و برای انواع لوازم کوچک مناسب است، قابل استفاده خواهد بود و می تواند به خوبی از آشفتگی های سطح دراور جلوگیری کند. البته لازم است بدانیم که به دلیل طراحی هوشمندانه آینه ای که بر روی دراور قرار گرفته است، در حالت بسته شده اغلب خریداران در بازدید اولیه از محصول، متوجه ریلی بودن آینه سرویس خواب چلسی نخواهند شد. 

معرفی پاتختی
کوچک ترین بخش تشکیل دهنده سرویس خواب چلسی که شامل متعلقات آن است، پاتختی جمع و جور با یک عدد کشو می باشد که همان طور که در تصاویر مشخص است، شاهد هارمونی و یا همان هماهنگی طراحی آن با دیگر اجزای سرویس خواب چلسی هستیم تا بتواند در کنار ایجاد فضای مناسب برای قرار گیری انواع آباژور و انواع لوازم پرکاربرد در اتاق خواب، به عنوان یک تکمیل کننده مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب مطرح شود. البته طراحان بلج معتقد هستند که برای دسته بندی های سرویس خواب های کشو دار در اغلب موارد نیاز به پاتختی نیست، زیرا پاتختی در صورتی که در اتاق خواب های کوچک قرار گیرد ممکن است به دلیل محدودیت فضا نیاز باشد که کاملا در کنار تخت قرار گیرد و مانع از استفاده از کشو ها و یا محفظه بزرگ با درب های ریلی شود که در این راستا بلج پیشنهاد می کند، خریداران سرویس خواب چلسی قبل از خرید ابعاد اتاق خواب را در نظر بگیرند و در صورت عدم نیاز و یا مشاهده ایجاد وقفه در استفاده از کشو ها، با کمک گزینه های در دسترس پاتختی را از متعلقات سرویس خواب چلسی حذف نمایند. 
 

اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب چلسی:

 

1. تخت خواب چلسی در ابعاد عرض 166 و طول 210 می باشد که تشک عرض 160 در طول 200 در آن قرار می گیرد. تخت خواب چلسی در یک سمت  4 عدد کشو و یک عدد درب دارد و در سمت دیگر جاچمدانی بزرگی با درب های ریلی در خود جای داده است که برای استفاده راحت تر از فضای زیر تخت، می توان از "جک" استفاده کرد تا مدیریت لوازم و تجهیزات بزرگ تر، ساده تر انجام شود. 

 

 

 

 

2.دراور سرویس خواب چلسی از ابعاد مناسب عرض 90 و عمق 50 ساخته شده است که از 3 عدد کشو با رنگ مشکی براق با روکش برجستگی و ضدخش بهره می برد که یک عدد کشو نیز با عمق کمتر و پارتیشن شده برای لوازم اکسسوری در بالای 3 عدد کشو قرار گرفته است و در نهایت دارای آینه ریلی می باشد. 

 

 

 

3.سرویس خواب چلسی شامل یک عدد پاتختی است که دارای 1 عدد کشو می باشد و فضای مناسبی برای قرار گیری انواع شب خواب و لوازم کوچک و پرکاربرد در اتاق خواب را فراهم می کند. 

 

مشخصات جنس سرویس خواب چلسی 

 

استفاده از ام دی اف برجسته ضدخش در سرویس خواب چلسی

فروشگاه اینترنتی بلج در کشورمان به عنوان فروشگاه تخصصی دکوراسیون اتاق خواب مطرح می شود که همواره کوشیده است با تولید و عرضه انواع محصولات چوبی با کیفیت قابل قبول و ضمانت نامه های رسمی، اقدام به فعالیت نماید که در این راستا در اولین اقدام برای تولید سرویس خواب، تصمیم به استفاده از جنس قابل قبول و تایید شده ام دی اف کرده است که سرویس خواب چلسی نیز از ام دی اف بهره می برد که دارای فشردگی (دانسیته) بالا می باشد و به دلیل داشتن برجستگی روی سطح روکش ام دی اف، مقاومت خوبی را در برابر خط و خش از خود نشان می دهد. سرویس خواب چلسی ترکیب مناسبی از ام دی اف برجسته و ام دی اف هایگلاس می باشد که به خوبی در درب های دراور از هایگلاس براق با رنگ مشکی استفاده شده است که برای جلو گیری از ایجاد خط و خش در استفاده روزمره، از هایگلاس با طرح های برجسته استفاده شده است. 

 

استفاده از نگهدارنده فلزی برای تحمل وزن تشک و انسان در سرویس خواب چلسی

سرویس خواب چلسی از کشو های زیادی تشکیل شده و ارتفاع آن نیز بیشتر از سرویس خواب های معمولی است، بنابراین کیفیت نگهدارنده های آن مهم است که در این راستا، طراحان بلج در سرویس خواب چلسی از کف تخت فلزی منفصل (مستقل از تخت)  استفاده کرده اند که می تواند نیمی از فضای زیر تخت را پوشش دهد و نیمی دیگر آن بر روی باکس های کشو های دوطرف تخت قرار گرفته است. درواقع ساختار کشو ها در دو طرف سرویس خواب چلسی به گونه ای طراحی شده است که سقف و کف کشو ها با ام دی اف مستحکم به صورت کامل پوشانده شده است و نیمی از وزن تشک و انسان را به خوبی تحمل می کند که نگهدارنده ها و ستون های استفاده شده در بین کشو ها موجب افزایش کیفیت نهایی آن شده و می تواند گزینه تایید شده و قابل اعتمادی به عنوان یک نگهدارنده مطرح شود. 

 

چند نکته مهم

 • نکته اول: در قسمت کشوها از ریل ساچمه ای با ضخامت مناسب بهره گرفته شده است و می تواند به راحتی وزن کشوها را تحمل کند و همین موضوع باعث شده کشوهای سرویس خواب چلسی مقاومت بالایی را در گذر زمان از خود نشان دهند.

 • نکته دوم: در قسمت تاج تخت از چرم مشکی رنگی استفاده شده که از نرمی مناسبی برخوردار است و همچنین قابل شستشو است و از کیفیت قابل قبولی برخوردار می باشد. 

 • نکته سوم: در اتصالات اصلی تخت و دراور در سرویس خواب چلسی از تکنولوژی پیچ فیکس استفاده شده است که این ویژگی موجب شده تا علاوه بر سهولت در نصب اجزای تشکیل دهنده آن، کیفیت نهایی و استحکام سرویس خواب چلسی افزایش چشم گیری را پیدا کند.

 • نکته چهارم: در بیشتر قسمت های سرویس خواب چلسی از ام دی اف با دو برابر ضخامت معمول (3.2 سانت) استفاده شده است تا بتواند در کنار تعداد زیاد کشو از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد.

ویژگی های متمایز سرویس خواب چلسی 

 

 • سرویس خواب چلسی دارای طراحی مدرن در کنار فضایی مناسب می باشد.

 • به دلیل تولید انبوه سرویس خواب چلسی توسط شرکت تولیدی بلج ،هزینه تمام شده کاهش پیدا کرده است.

 • یکی از ویژگی های قابل توجه سرویس خواب چلسی را می توان استفاده از تمام فضای زیر تخت دانست. در واقع با طراحی تعداد زیاد کشو و جاچمدانی و درب های لولایی در سرویس خواب چلسی ، این امکان برای کاربران وجود دارد تا از تمام فضای زیر تخت برای ایجاد نظم و زیبایی  در اتاق خواب استفاده کنند.

 • میز آرایش سرویس خواب چلسی از کشو های بزرگ و عمیقی تشکیل شده است.

 • برای استفاده بهتر از فضای میز آرایش ، آینه به صورت ریلی طراحی شده است.

 • تمامی بخش های سرویس خواب چلسی دارای هارمونی و طراحی به هم پیوسته می باشد که در کنار هم باعث جلوه بیشتر این محصول شده است.

 • ترکیب رنگ گردویی در کنار رنگ مشکی براق باعث شده تا زیبایی را در نگاه اول به بیننده القا کند.

پرسش خود را با ما درمیان بگذارید.

عنوان نظر


نام شما:
آدرس ایمیل:


پرسش شما:توجه: HTML ترجمه نمی شود!

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:نظرات درباره سرویس خواب چلسی
میانگین امتیازها: 6 نظر
کل نظرات: 6
نظر خود را در مورد این محصول بنویسید.
نظر خود را بنویسید
5 از 5 (100%) نظردهندگان
خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد کرده‌اند.
 • ارزش خرید به نسبت قیمت 4
 • امکانات و قابليت ها4
 • طراحی و ظاهر4
 • کيفيت ساخت4
 • نوآوری3
3 ( 3 / 5 )
سلام پا تختی سرویس خواب چلسی کشو نداره؟ آخه تو عکس مشخص نیست
4 ( 4 / 5 )
ایا باید برای نصبش به نصاب نیازه یا نه.خودمون میتونیم؟
3 ( 3 / 5 )
من اين مدل رو تو دفتر فروشتون ديدم اين مدل از نزديك خوشگل تره به نظر من
3 ( 3 / 5 )
این سرویس خواب رو امروز برام آوردن هم کیفیتش خوب بود و هم رنگ بندی و ظاهرش من این مدل رو باجک سفارش دادم .در کل سرویس خواب قشنگی فقط تنها موضوع اینه که برای هماهنگی دریافت محصولم یه کم زمان برد من می خواستم دو یا سه روزه بگیرم ولی تو انبار شرکت موجود نداشتن واسه همین یک هفته زمان برد.
5 ( 5 / 5 )
سلام سرویس خواب خیلی قشنگی ......... کاش زود تر میزاشتین تو فروشگاه من یه مدل دیگه رو سفارش دادم برام آوردین :((((((

نوشتن نظر

عنوان نظر


نام شما:


نظر شما:توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه:
امکانات و قابليت ها
ارزش خرید به نسبت قیمت
طراحی و ظاهر
کيفيت ساخت
نوآوری
افزودن نقطه قوتافزودن نقطه ضعف
آیا خرید این محصول را پیشنهاد می‌کنید؟


کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: سرویس خواب

توضیحات (در زیر بنویسید)
Web Statistics