حمل رایگان به سراسر کشور برای سبد خریدهای بیشتر از 2.000.000 تومان

درباره فروشگاه اینترنتی بلج

با توجه به اینکه کسر بزرگی از طول عمر ما در خواب میگذرد، دور از ذهن نیست که حدس بزنیم خواب راحت و عمیق چیزی است که همه ما برای شروع یک روز پرانرژی به آن نیاز داریم. شاید در گذشته‌ای نه چندان دور تعداد ملزوماتی که برای یک خواب راحت میشد به آنها فکر کرد بسیار معدود بود ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، بشر با حقایق جالب و در عین حال ساده ای در خصوص خواب و شرایطی که به بهبود آن کمک میکنند آشنا شده و آنها را به شکل تکنیکهای قابل استفاده در اختیار ما گذاشته است .
از مهمترین فاکتورهای بهبود کیفیت خواب،استفاده از سرویس خواب استاندارد و با کیفیت است که از دو منظر بر بهبود کیفیت خواب اثرگذار خواهد بود. سرویس خواب با کیفیت، زیبا و چشم‌نواز نه تنها باعث ایجاد آرامش و از بین رفتن استرس شما می‌شود بلکه باعث می‌شود ذهن ناخودآگاه شما تفاوت خاصی را بین محیط خواب با فضاهای دیگر احساس کند تا به خواب رفتن و در خواب ماندن شما جامه عمل بپوشاند .
گروه تولیدی بلج در سال 1370 با هدف تولید محصولات چوبی پا به عرصه گذاشت و با ایجاد استانداردهای نوین در این صنعت و اتکا به اعتماد مشتریان خود در سال 1378 با توجه به توسعه و افزایش حجم تولیدات و محصولات، با دور هم آمدن چندی از مدیران صنعت چوب اقدام به تاسیس شرکت تولیدی بازرگانی بلج (سهامی خاص) را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مصرف‌کنندگان نمود. با ادامه روند رشد و استقبال بازار از محصولات این مجموعه در سال 1393 با همکاری گروهی مجرب در زمینه طراحی و بهینه سازی فضای مجازی و جذب و آموزش کارشناسان تخصصی فروش اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی بلج نمود. 
در میان بازار گسترده‌ای از عرضه‌کنندگان کالاهای خواب اعم از داخلی و خارجی، با مروری بر تجربیات کاربران در این سو و آنسوی فضای مجازی میتوان اینطور فهمید که سرویس خوابهایی که فروشگاه اینترنتی بلج در اختیار مخاطب می‌گذارد با بهره بردن از کیفیتی مثال زدنی تولیدات در میان سرویسهای خواب توانسته به خوبی خواسته‌های مصرف‌کنندگان را برآورده نماید و رضایت را به خواب آنها هدیه نماید .
از دیگر خصوصیاتی که محصولات سرویس خواب  و فروشگاه اینترنتی بلج را از دیگر رقبا متمایز میکند تنوع محصولات آن و طراحی خلاقانه این سرویسهای خواب متناسب با فضاهای مختلف است. این برند می‌تواند تا با استفاده از طیف وسیعی از سرویس‌های خوابی که به خوبی در سایت این فروشگاه اینترنتی با تصویر و تعریف و مشخصات توصیف شده اند سلیقه شما را چه مخاطب سرویس خواب سلطنتی هستید، چه سرویس خواب مدرن و اسپرت و یا دنبال سرویس خواب مهمان میگردید ارضا و برآورده کند، یا اگر با محدودیت فضا مواجه هستید با ارایه طرحهای خلاق خود شما را به انتخاب یک سرویس خواب تاشو کم جا راهنمایی نماید .
شاید برای مصرف کننده این سوال مطرح شود که استفاده از مصالح درجه یک Mdfو چوب در کنار مونتاژ با کیفیت، استاندارد  و متفاوت که ضامن حفظ کیفیت این محصول در طول سالیان متمادی خواهد بود چطور توانسته  استفاده است به موازات قیمت مناسب و رقابتی آن عرضه شود؟!  به دنبال پاسخ این سوال باید در حجم بالای تولیدات محصولات این تولیدکننده گشت که با عملی نمودن شعار "سود کمتر و فروش بیشتر" در عمل توانسته تا خواب راحت را با قیمتی مناسب و بسیار منطقی در اختیار شما قرار دهد .
فروشگاه اینترنتی بلچ برای آن که مطمئن باشد خواب خوبی را تجربه خواهید کرد به عرضه تشک استاندارد و با کیفیت از بهترین تولیدکنندگان به صورت نمایندگی مستقیم در مجموعه خود نموده که از انتخاب اشتباه در تهیه تشک نیز خدشه ای به خواب آرام و دلچسب شما وارد نکند .
محصولات سرویس خواب بلچ همچنین دارای بسته بندی امن و شکیلی  نیز هستند که ضامن سلامت ارسال این کالا به سراسر کشور خواهد بود.در انتها اینکه این برند با تقبل خدمات و ارایه ضمانتنامه کتبی گارانتی معتبری با سابقه بیش از ربع قرن را برای آسودگی خواب شما در اختیار شما می‌گذارد.
امروزه محصولاتی از قبیل فروش سرویس خواب مدرن،سلطنتی،یک نفره-کتابخانه و میز تحریر-فروش تخت تاشو-فروش تشک های طبی و طبی فنری، فروش کمد های لباس ریلی و لولایی،فروش شلف های دیواری در فروشگاه بلج قرار گرفته است که شما می توانید به راحتی محصول خود را انتخاب نمایید و از در گاه امن بانکی تسویه حساب را انجام دهید.

امیدواریم تجربیات خود را در خصوص استفاده از محصولات خواب بلچ با ما در میان بگذارید