قیمت تشک

نویسنده کارشناسان فروش 2016/05/26 2 نظر مطالب مرتبط با تشک,

قیمت تشک

 

با گذر زمان و شکل گیری شرکت های تولیدی مختلف در زمینه تولید و عرضه تشک، خریداران تشک را با تنوع و کیفیت های مختلفی روبه رو کرده است که دارای قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند.این موضوع باعث سردرگمی و ابهام خریداران در مورد قیمت تشک می شود.

می توان به این موضوع اشاره کرد که قیمت تشک رابطه مستقیمی در برابر کیفیت تشک دارد.در واقع به نسبت بالا رفتن کیفیت و ضمانت، قیمت تشک افزایش پیدا می کند. و در عین حال به این موضوع باید توجه داشت که صرفا قیمت بالای تشک و کیفیت خوب آن نمی تواند بهترین گزینه انتخاب باشد زیرا هر فرد دارای سلیقه منحصر به فرد می باشد و هرگز نباید توقع داشت تشک با قیمت بالاتر می تواند بهترین تشک برای کاربر خود باشد.

نکته ای که در قیمت تشک بی تاثیر نیست و یکی از گزینه های قیمت گذاری تشک برای کارخانه ها محصوب می شود ضمانت می باشد.در واقع به نسبت بالا رفتن مدت ضمانت علاوه بر بالا رفتن کیفیت، خدمات شرکت عرضه کننده بیشتر می شود و این خدمات می تواند کمی افزایش در قیمت تشک  ایجاد کند.

 

و در نهایت پیشنهاد ما برای خریداران تشک استفاده  از محصولات رویال می باشد.

 

 

 

برچسب ها: قیمت تشک

2 نظر

MOJGAN:
2016/05/31, 11:32:31 AM
پاسخ

سلام ... وقت بخیر... برای سفارش مدل سوپر کلاس باید حضوری بیام؟

فروشگاه بلج:
2016/06/16, 10:46:44 AM

شما می تونید به دسته بندی تشک مراجعه کنید و به صورت آنلاین سفارش بدید و اگر مایل به خرید حضوری هستید با مراجعه به فروشگاه های بلج می تونید خرید خودتون رو انجام بدید.

داوود:
2016/05/31, 11:34:14 AM
پاسخ

ضمانتاش واقعیه ... من پارسال خریدم از دفتر فروشتون

نظر خود را بیان کنید

Web Statistics